Radomszczanin postawił na nogi całą komendę policji. Sam nie mógł uwierzyć w to, co zrobił!

2022-05-17 11:45
Radomszczanin postawił na nogi całą komendę policji. Sam nie mógł uwierzyć w to, co zrobił!
Autor: Policja /KWP Łódź /zdjęcie ilustracyjne

50-letni mieszkaniec Radomska może trafić za kratki nawet na 2 lata. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu zaraz po tym, jak zjechał z drogi i uderzył w radiowóz stojący przed komendą. Jak się okazało, mężczyzna był pod wpływem alkoholu i sam nie miał pojęcia, jak doszło do tej kolizji.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (16 maja), około godziny 18:20 na parkingu usytuowanym przed radomszczańską komendą. "Policjant kierujący oznakowanym radiowozem zaparkował pojazd służbowy przed wejściem do budynku. Kiedy dyżurny jednostki przekazywał patrolowi kolejne zlecenie mundurowi usłyszeli charakterystyczny odgłos świadczący o zderzeniu pojazdów. Natychmiast wyszli na plac, gdzie zobaczyli dwa vw transportery stykające się przednimi zderzakami" - podaje nadkom. Aneta Wlazłowska z radomszczańskiej policji.

CZYTAJ TEŻ: Dachował, bo kierowca z naprzeciwka jechał prosto na czołówkę. Oto skutki...

Policyjny pościg za Włochem na motorze. Nie miał prawa jazdy i przejechał na czerwonym

"Obok pojazdów stał roztrzęsiony mężczyzna. Nie potrafił logicznie wytłumaczyć dlaczego zjechał z drogi i uderzył w radiowóz. Okazało się, że jest to 50-letni radomszczanin. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu" - dodaje policjantka.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, uszkodzeń nie doznały również zaparkowane nieopodal auta.

Radomszczanin postawił na nogi całą komendę policji. Sam nie mógł uwierzyć w to, co zrobił!
Autor: Policja /KWP Łódź

50-letni mieszkaniec Radomska trafił do policyjnego aresztu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Policjanci już zatrzymali elektronicznie jego prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, kara grzywny oraz zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo będzie zobligowany do naprawienia szkody, jaką wyrządził.

CZYTAJ: Potrącił dwie osoby i uciekł. Sprawca śmiertelnego wypadku zatrzymany!

Sonda
Czy spowodowałeś kiedyś kolizję na drodze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE