19-letniego pirata nagrała policyjna kamera

i

Autor: Policja Łódź 19-letniego pirata nagrała policyjna kamera

Ledwo otrzymał prawo jazdy a już za jednym razem nazbierał 25 punktów [WIDEO]. ZOBACZCIE za co! Nagrała go policyjna kamera

2016-07-08 10:54

W styczniu otrzymał prawo jazdy, a teraz za jednym razem otrzymał 25 punktów karnych i je stracił. 19-latka nagrała policyjna kamera.

Na białego peugeota 207 drogówka zwróciła uwagę podczas patrolowania ulicy Brzezińskiej w Łodzi. Kierowca wyprzedzał inne pojazdy na podwójnej linii ciągłej, a także na przejściu dla pieszych. Podczas pomiaru prędkości okazało się, że przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h. Policja zatrzymała pirata drogowego do kontroli. Za kierownicą siedział 19-latek, który prawo jazdy posiadał od stycznia 2016 roku. Samochód, którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych od września 2014 roku. Nastolatek stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny, został też ukarany mandatami na łączną kwotę 900 złotych. Na jego koncie znalazło się też 25 punktów karnych.

Zobacz też: Jest akt oskarżenia dla "fryzjera" z łódzkiego MPK. Mężczyzna działał też w Warszawie i Przemyślu. Dlaczego to robił?

ZOBACZCIE WIDEO z policyjnej kamery:

Nasi Partnerzy polecają