Lodowisko w Manufakturze czynne w Święta Bożego Narodzenia! [GODZINY, ZASADY]

i

Autor: mat. prasowe

Lodowisko w Manufakturze czynne w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok! [GODZINY, ZASADY]

2020-12-25 6:11

Dobra wiadomość dla amatorów jazdy na łyżwach. Lodowisko w Manufakturze czynne będzie, zarówno w święta Bożego Narodzenia, jak i Nowy Rok. W jakich godzinach? Jakie obowiązują zasady? Szczegóły w materiale.

W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, na lodowisku w Manufakturze obowiązuje kilka nowych zasad.

Wejścia na taflę możliwe są co godzinę. Pomiędzy każdą turą zaplanowano 20-minutową przerwę techniczną na dezynfekcję i kolejne wejście. Na terenie lodowiska, jednocześnie może przebywać maksymalnie 40 osób, a zasłanianie ust i nosa jest obowiązkowe.

Amatorzy zimowych ślizgów, którzy planują wycieczkę na lodowisko, muszą mieć ze sobą worki na zmianę obuwia. Szatnię zastąpiono siedziskami i ławkami do zmiany butów, rozstawionymi dookoła tafli. Dodatkowo, każda para łyżew jest poddana dezynfekcji po zwrocie.

Pewne rzeczy pozostają niezmienne – jak co roku, można skorzystać z usługi ostrzenia sprzętu i wypożyczyć „pingwinki” dla dzieci, które pomogą im stawić pierwsze kroki na śliskiej nawierzchni.

Godziny otwarcia lodowiska w Manufakturze

Lodowisko w Manufakturze czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-22, w soboty prawie do 23, a w niedziele do 21! W Wigilię będzie można ślizgać się od 10 do 15 (ostatnie wejście o 14), Pierwszego Dnia Świąt dnia świąt od 13 do 21 (ostatnie wejście o 20), a Drugiego Dnia Świąt nadmiar kalorii będzie można spalać od 12 do 21.20 (ostatnie wejście o 20.20).

W Sylwestra lodowisko będzie pracować od 10 do 18 (ostatnie wejście o godz. 17). Pierwszego dnia nowego roku chętni poślizgają się od 13 do 21 (ostatnie wejście o godz. 20).

Godzina jazdy na wypożyczonych łyżwach kosztuje 17 zł, a z własnym sprzętem – 10 zł. Wypożyczenie pingwinka to koszt 10 zł, a kasku – 4 zł.

Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość dla 10 polskich miast
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany