Lodowisko w Manufakturze szykuje się do otwarcia! Od kiedy i jakie zasady będą panować?

2021-11-30 14:02
Lodowisko w Manufakturze szykuje się do otwarcia! Od kiedy i jakie zasady będą panować?
Autor: materiały prasowe/Manufaktura

Lodowisko w łódzkiej Manufakturze szykuje się do otwarcia. Wiele zależy od pogody, ale znamy wstępną datę jego inauguracji. Jakie zasady będą panować? Co się zmieni? W jakich godzinach będzie czynne lodowisko w Manufakturze? Szczegóły w materiale.

Lodowisko w Manufakturze to coroczna zimowa atrakcja w tej części Łodzi. Jeśli pogoda pozwoli, otwarte zostanie 6 grudnia, czyli w Mikołajki. Do dyspozycji łyżwiarzy, tradycyjnie będzie 600 mkw powierzchni. "Zgodnie z obowiązującymi zasadami, na lodowisku są wprowadzone zasady zapewniające bezpieczeństwo wszystkim fanom łyżew. Na terenie lodowiska jednocześnie będzie mogło przebywać maksymalnie 40 osób, a zasłanianie ust i nosa będzie obowiązkowe. Amatorzy tego zimowego sportu będą musieli mieć ze sobą worki na zmianę obuwia. Szatnia zostanie zastąpiona siedziskami i ławkami do zmiany butów, rozstawionymi dookoła lodowiska. Kolejną ważną zmianą będzie dezynfekcja poręczy i siedzisk co godzinę, a także odkażanie każdej pary łyżew po zwrocie" - zapowiadają organizatorzy.

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE

Lodowisko w Manufakturze 2021. Godziny otwarcia

Lodowisko w Manufakturze będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-22. W sobotę i niedzielę w godzinach 10-22/23. Konieczne są też przerwy techniczne: w tygodniu czyszczenie tafli będzie się odbywać między godziną 16 a 17 (ostatnie wejście na taflę o 15.20), a w weekendy dwukrotnie: między godziną 13.40 a 14.20 oraz 18 i 18.40. W weekendy ostatnie wejście możliwe jest na godzinę przed zamknięciem.

Godzina jazdy na wypożyczonych łyżwach kosztować będzie 20 zł, a z własnym sprzętem 15 zł. Wypożyczenie tzw. pingwinka ułatwiającego stawianie pierwszych kroków na lodowisku, to koszt 15 zł.

Sonda
Czy czekasz na prawdziwą, białą zimę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE