Drożyzna może pokrzyżować nasze plany urlopowe

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. ilaria88 /zdjęcie ilustracyjne Drożyzna może pokrzyżować nasze plany urlopowe

Oto dokąd polecimy z Łodzi w wakacje 2022 r.!

2021-11-26 13:17

Łódzkie lotnisko potwierdziło listę miejsc, do których będzie można polecieć z Łodzi w przyszłe wakacje. Rezerwacji można dokonać już teraz w ramach tzw. first minute.

Turcja, Bułgaria i trzy greckie wyspy – to propozycje biur podróży na przyszłoroczne wakacje z wylotem z łódzkiego lotniska. Rezerwacji można dokonać już teraz w ramach tzw. first minute.

Loty z Łodzi do Turcji

Jak podsumowuje łódzkie lotnisko, z letnich czarterów z Łodzi do tureckiej Antalyi w 2021 roku skorzystało 12 tysięcy pasażerów. Samoloty latały dwa razy w tygodniu wypełnione do ostatniego miejsca, a łódzkie biura podróży mówią, że nigdy jeszcze Turcja nie sprzedawała się tak dobrze. – Spotkaliśmy na lotnisku rodzinę, która dwukrotnie w czasie ostatnich wakacji wybrała się od nas na Riwierę Turecką, korzystając z wygodnego połączenia – mówi Wioletta Gnacikowska, rzeczniczka lotniska.

Polska mogła podbić ANTARKTYDĘ. Tajemniczy plan Gierka l Historia z Koprem

Coral Travel – touroperator, który latem zorganizował czartery do Turcji, już sprzedaje wycieczki do Antalyi na 2022 rok. Kierunek wystartuje 15 czerwca, a loty zaplanowano dwa razy w tygodniu, dzięki czemu można wypoczywać w Turcji dowolnie – przez 7, 10 lub 14 dni.

W ofercie biur podróży z wylotem z Łodzi jest także Bodrum, leżące w Turcji Egejskiej. Wybierając ten kierunek, można zwiedzić m.in. Efez, Kapadocję, czy Pamukkale, ale także wybrać się w krótki rejs na grecką wyspę Kos. Loty do Bodrum mają się rozpocząć 5 czerwca.

Wakacje w Bułgarii

Od 10 czerwca z Łodzi będzie można polecieć także do Bułgarii. Samoloty do Burgas będą latały dwa razy w tygodniu. - Kierunek jest bardzo lubiany ze względu na ciepłe morze, klimat nie tak upalny, jak wokół Morza Śródziemnego, świetną kuchnię i dobre ceny. Niektórzy wybierają się do Bułgarii z sentymentu do dawnych czasów, kiedy wypoczynek w Słonecznym Brzegu, czy Złotych Piaskach kojarzył się Polakom z luksusem osiągalnym tylko dla wybranych – mówi rzeczniczka lotniska.

Z Łodzi do Grecji?

Łódzki touroperator Rainbow sprzedaje oferty z wylotem z Łodzi na dwie greckie wyspy – Zakynthos i Rodos. Loty na te wyspy oraz na Kretę proponują biuro podróży Grecos i TUI. Wszystkie greckie kierunki mają wystartować w pierwszych dniach czerwca 2022 r.

Oferty z wylotem z Łodzi są już w sprzedaży u największych touroperatorów – Coral Travel, ITAKA, TUI, Rainbow i Grecos oraz we wszystkich agencyjnych biurach podróży w całej Łodzi.

Sonda
Wakacje z dzieckiem. Łatwo jest podróżować z maleństwem?
Nasi Partnerzy polecają