Łodź. Policja szuka Darii Pietrzykowskiej

i

Autor: Policja Łódź Policja szuka Darii Pietrzykowskiej. 17-latka zaginęła w tajemniczych okolicznościach

Łodź. 17-letnia Daria nagle wyszła z domu i zaginęła. Rodzice zastali puste mieszkanie

2021-06-09 17:30

Łodź. Zaginęła Daria Pietrzykowska. Dziewczyna ma 17 lat. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Łodzi zaginiona wyszła 7 czerwca z domu i nie poinformowała o tym fakcie rodziny. Gdy bliscy wrócili, nie było jej w mieszkaniu. Zgłoszono jej zaginięcie. Policjanci opublikowali wizerunek dziewczyny. Liczą na pomoc internautów. Gdzie jest Daria Pietrzykowska z Łodzi? Jeśli ją widziałeś, powiadom stróżów prawa.

Łódź. Zaginęła Daria Pietrzykowska

Policja w Łodzi szuka Darii Pietrzykowskiej. Jak czytamy w komunikacie miejscowej Komendy Miejskiej Policji 17-latka w poniedziałek 7 czerwca podczas nieobecności rodziców wyszła z miejsca zamieszkania w Łodzi i do chwili obecnej nie powróciła. Mundurowi opublikowali rysopis zaginionej dziewczyny:

  • wzrost: około 190 cm
  • waga: około 85 kg
  • włosy: długie, blond
  • oczy: szare
  • znaki szczególne: pięć kolczyków w uszach
Chwile grozy na przejściu dla pieszych w Rędzinach

Łódź. Zaginęła Daria Pietrzykowska. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Łodzi proszą internautów o pomoc w poszukiwaniach 17-letniej Darii Pietrzykowskiej. - Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, tel. całodobowo 47 841 24 00, w godz. 8:00 - 16:00 pod nr 47 841 24 18 lub dowolną jednostką Policji. Telefon alarmowy 112 - czytamy w komunikacie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany