30-latka chciała popełnić samobójstwo w głębi lasku w pobliżu ulicy Kusocińskiego

i

Autor: pixabay.com /CC0, brenkee 30-latka chciała popełnić samobójstwo w głębi lasku w pobliżu ulicy Kusocińskiego

Łódź: 30-latka chciała się powiesić w lasku na Kusocińskiego. W ostatniej chwili zdjęto jej pętlę z szyi

2016-07-13 15:47

We wtorek (12 lipca) około godz. 15 młoda kobieta usiłowała popełnić samobójstwo. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli jej pętlę z szyi.

30-latka chciała popełnić samobójstwo w głębi lasku w pobliżu ulicy Kusocińskiego. Kobietę zawieszającą na gałęzi linkę holowniczą, pod którą ustawiła krzesło zauważyła inna spacerująca. Podejrzewając, że to właśnie próba samobójcza, kobieta podeszła bliżej. Gdy próbowała odwieść desperatkę od samobójstwa, ta zaczęła zachowywać się bardzo agresywnie. Spacerowicza wezwała zatem na pomoc policję.

Zobacz też: Łodzianin Patryk Kruszyna poszukiwany listem gończym. UDOSTĘPNIAJCIE!

Nieudane samobójstwo na Kusocińskiego

Przybyłym na miejsce funkcjonariuszom wskazała, gdzie znajduje się niedoszła samobójczyni. Gdy desperatka zobaczyła idących w jej kierunku policjantów natychmiast założyła na szyję wiszącą pętlę. Mundurowi podjęli decyzje, by nie czekać na dalszy rozwój wydarzeń, tylko działać zdecydowanie. Podbiegli i oswobodzili kobietę z pętli. 30-latka była bardzo pobudzona. Krzyczała na funkcjonariuszy, że chciała popełnić samobójstwo, a oni jej w tym przeszkodzili. Ze względu na stan psychiczny policjanci przekazali desperatkę załodze karetki pogotowia.

Nasi Partnerzy polecają