Łódź. Chcieli włamać się do mieszkania. Policja szuka tych mężczyzn!

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Łódź. Chcieli włamać się do mieszkania. Policja szuka tych mężczyzn!

2021-11-10 14:17

Policja w Łodzi prowadzi poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy próbowali włamać się do jednego z mieszkań w centrum miasta. Do komunikatu załączone jest zdjęcie, może ktoś z Was ich skojarzy?

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Łodzi, do zdarzenia doszło w dniu 6 września 2021 r. przy ulicy Piotrkowskiej. "Dwóch nieznanych sprawców, po przełamaniu wkładki w drzwiach wejściowych mieszkania, usiłowało dostać się do jego środka" - czytamy w komunikacie. Podejrzewanych o to mężczyzn uchwyciły kamery monitoringu, a policja publikuje na swojej stronie ich wizerunki.

ZOBACZ TEŻ: Łódź: Rzucił się na dziecko i siłą zmusił je do obcowania płciowego. Trwają poszukiwania! Poznajecie go?

Rysopis sprawców:

Mężczyzna nr 1: Wiek około 25-35 lat, ubrany w szarą bluzę z kapturem, niebieskie spodnie jeansowe, ciemne buty sportowe. Na głowie miał jasnoszarą czapkę z daszkiem z ciemnymi elementami.

Mężczyzna nr 2: Wiek około 30-35 lat, ubrany w czarną bluzę, ciemne spodnie, ciemne buty, na głowie miał czarną czapkę z daszkiem.

Łódź. Chcieli włamać się do mieszkania. Policja szuka tych mężczyzn!

i

Autor: Policja/ KMP Łódź
18-latek podejrzany o śmiertelne pobicie mężczyzny

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawców tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 10 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji pod numerem 47 841 14 00, 47 841 14 01. Telefon alarmowy 112.

Sonda
Czy na polskich ulicach czujesz się bezpiecznie?
Nasi Partnerzy polecają