Łódź. Zaatakował i skrzywdził dziecko. Widzieliście go?

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Łódź: Rzucił się na dziecko i siłą zmusił je do obcowania płciowego. Trwają poszukiwania! Poznajecie go?

2021-11-03 8:06

Policja w Łodzi prowadzi poszukiwania mężczyzny, który przemocą doprowadził do obcowania płciowego osobę małoletnią. Pomimo, że do zdarzenia doszło w sierpniu 2019 roku, sprawcy do tej pory nie udało się złapać. Publikujemy portret pamięciowy, może ktoś go rozpozna.

"Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzą postępowanie dotyczące doprowadzenia przemocą małoletniej do obcowania płciowego" - informuje policja. Mimo, że do zdarzenia doszło w sierpniu 2019 roku, sprawcy do tej pory nie udało się złapać. Policja publikuje komunikat wraz z portretem pamięciowym. Być może ktoś z Was skojarzy tego mężczyznę.

ZOBACZ TEŻ: 13-latka z Łódzkiego postawiła na nogi służby. Co robiła 350 km od domu?!

Sprawca to mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, około 185 cm wzrostu. Ma regularny kontur twarzy, ciemne, kręcone włosy, w chwili zdarzenia częściowo przykryte kapturem, oczy jasne, na twarzy kilkudniowy zarost. Ubrany był w czarną bluzę oraz szare spodnie dresowe.

Łódź. Zaatakował i skrzywdził dziecko. Widzieliście go?

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt z WDŚ KMP w Łodzi pod nr telefonu 47 841 48 35, 47 841 12 00 pon-pt w godz. 8-16 lub całodobowo z dyżurnym jednostki tel. 47 841 22 50. Telefon alarmowy 112.

Brutalne pobicie w centrum Torunia. Rozpoznajesz sprawców? Powiadom policję!
Sonda
Czy jesteś za karami cielesnymi dla osób, które krzywdzą dzieci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany