Masz dość sztampy? Nie musisz się na to godzić!

i

Autor: gratisography.com Masz dość sztampy? Nie musisz się na to godzić!

Łódź: Dzień Kobiet inaczej. 5 sposobów, jak nie zanudzić kobiety 8 marca

2016-03-05 2:33

Model jest zawsze ten sam: wychodzicie do restauracji, on kupuje Ci kwiaty, a Ty zakładasz sukienkę. Dwie, trzy godziny w tłumie innych, zmuszonych do świętowania tego dnia par i wracacie do domu. Znasz ten schemat? Zapomnij o nim! Dzień Kobiet może wyglądać inaczej! 

Wasi mężczyźni dostają gęsiej skórki na samą myśl o tym, że po raz kolejny mają coś zorganizować? Romantyczna kolacja kojarzy im się z pizzą przed telewizorem, a jeśli spacer, to tylko na trasie kanapa-lodówka? Nie dajcie po raz kolejny się w to wmanewrować! Zażyczcie sobie dnia, którzy dostarczy Wam prawdziwych emocji. Podrzućcie im nasz przewodnik po tym, jak zorganizować swojej kobiecie prawdziwe święto - nie tylko w Dzień Kobiet!

Opcja nr 1: Kolacja w ciemnościach

Doskonała alternatywa dla oklepanych kolacji przy świecach. Tutaj nie dość, że nie zobaczysz światła świec, to nie zobaczysz też… niczego innego. Już na wejściu zostanie zawiązana Ci opaska, bo tutejsi kucharze wierzą, że zamykając oczy, otwieramy sobie drzwi do królestwa smaków. Panująca ciemność wyostrza zmysły, a my sami możemy nie tylko degustować, ale i odgadywać serwowane nam potrawy. A wszystko to dlatego, że menu Dine in the Dark trzymane jest w sekrecie.

Zapomnij o klasycznej kolacji!

i

Autor: http://dineinthedark.pl/YouTube.com/screen Zapomnij o klasycznej kolacji!

Opcja nr 2: Lot w tunelu aerodynamicznym

Czyli zero procent nudy, sto procent przygody! FlySpot to najlepszy na świecie symulator swobodnego spadania i zarazem miejsce, w którym grawitacja nie istnieje! Tylko tutaj unosić Cię będzie strumień powietrza o prędkości do 310 km/h, a Ty wreszcie spełnisz dziecięce marzenia o lataniu! I niech nie zwiedzie Cię krótkość lotu - jak zapewniają instruktorzy, 90 sekund takiej dawki adrenaliny i endorfin to naprawdę bardzo długo! 

FlySpot spełni Twoje marzenia o lataniu!

i

Autor: https://www.facebook.com/FlySpotCom FlySpot spełni Twoje marzenia o lataniu!

Opcja nr 3: Masaż czekoladą

Do tej pory czekolada kojarzyła Ci się jedynie z kalorycznym przysmakiem? Zapomnij o tym! Niech Twój mężczyzna zafunduje Ci czekoladowy masaż, działający zbawiennie na ciało i duszę. Oparty na technikach masażu klasycznego, sięga po aromatyczne olejki na bazie naturalnej czekolady. Zawarte w nich ziarna kakaowca działają odżywczo i regenerująco, a cudowny zapach, który towarzyszy masażowi, nie tylko relaksuje, ale i przyspiesza produkcję hormonów szczęścia. Ty wyjdziesz stąd odprężona, a Twoja skóra - aksamitnie miękka i wspaniale pachnąca!

Nie wszyscy to wiedzą, ale czekolada służy nie tylko do jedzenia

i

Autor: aleksandra85foto/PD/pixabay.com Nie wszyscy to wiedzą, ale czekolada służy nie tylko do jedzenia

 

Opcja nr 4: Off-road

Twój mężczyzna wypomina Ci, że jeździsz jak baba? Niech weźmie Cię na off-road i da Ci pokierować tym monstrum! Jazda po koszmarnym terenie, przez błota, gałęzie i głazy będzie dla Was obojga niesamowitą przygodą, a jego nauczy pokory. I nawet jeśli nie od razu poczujesz się tu jak Krzysztof Hołowczyc, to udowodnisz swojemu facetowi, że daleko Ci do nudnej księżniczki, która nawet na stercie poduszek doszukałaby się ziarnka grochu. 

Misja w trudnym terenie? Warto spróbować!

i

Autor: wbwolfgang/PD/pixabay.com Misja w trudnym terenie? Warto spróbować!

 

Opcja nr 5: Profesjonalna sesja zdjęciowa 

Jeśli ten dzień ma być wyjątkowy, miejcie przy sobie kogoś, kto go dla Was uwieczni! Możecie zdecydować się na sesję w studiu bądź też w plenerze. Na portrety, akty bądź cudny reportaż. Możecie występować przed obiektywem naturalnie lub zdecydować się na wizaż i fachową stylizację. Pozować lub zachowywać tak, jakby fotografa wcale z Wami nie było. Wszystko zależy tu od Was! Bez względu na wybór, jedno jest pewne - będziecie mieć wspaniałą pamiątkę na lata! 

Brakuje Wam wspólnych zdjęć? Jest na to sposób!

i

Autor: snapwiresnaps.tumblr.com/pexels.com Brakuje Wam wspólnych zdjęć? Jest na to sposób!