Koronawirus w Polsce

i

Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

Łódź: jechała tramwajem, powiedziała, że może mieć koronawirusa. Ludzie UCIEKALI PRZEZ OKNA!

2020-03-18 10:33

Chwile grozy w tramwaju linii nr 15. Podczas kursu, jedna z pasażerek założyła na twarz maseczkę i poinformowała współpasażerów, że może mieć koronawirusa. Motorniczy, którego zaalarmowali pasażerowie zgodnie z wytycznymi centrali ruchu zablokował drzwi, ale przerażeni ludzie zaczęli uciekać oknami – informuje Onet.

Do dramatycznych scen doszło na ulicy Pomorskiej. Starsza kobieta, która podróżowała tramwajem linii nr 15 w pewnym momencie wyjęła maseczkę, założyła na twarz i poinformowała, że może być nosicielem wirusa COVID-19.

- Dwóch innych pasażerów natychmiast poinformowało o tym motorniczego, który zawiadomił centralę ruchu. Zapadła decyzja o zatrzymaniu pasażerów do czasu przyjazdu służb sanitarno-epidemiologicznych - mówi Onetowi rzeczniczka łódzkiego MPK Agnieszka Magnuszewska - Mimo zablokowania drzwi trzy osoby uciekły z tramwaju przez okna.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Koronawirus w fabryce przy Lodowej? 23-latka źle się poczuła, ruszyły wszystkie PROCEDURY

Zanim na miejsce zdarzenia, do „uziemionego” tramwaju przyjechały służby, sanepid poinformował, że kobieta była niedawno badana i nie stwierdzono u niej zarażenia koronawirusem.

Jak podaje Onet policja nie będzie wyciągać wobec kobiet konsekwencji, bo nic nie wskazuje na to, by jej działanie było celowe.

Dezynfekcja przedmiotów
Nasi Partnerzy polecają