ŁÓDŹ: SZOKUJĄCA KRADZIEŻ PSA spod apteki! Staruszka jest ZROZPACZONA! "Mieli tylko siebie" [FOTO]

2021-04-09 8:17

Trudno uwierzyć w to, co się stało. Kilka dni temu, spod jednej z aptek w Łodzi, ktoś ukradł 12-letniego jamnika. Pies należał do starszej kobiety, która po stracie czworonoga jest zrozpaczona. "Mieli tylko siebie" - czytamy w komunikacie. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Pomorskiej, mamy zdjęcie zarówno pieska, jak i podejrzewanego o zabranie psa mężczyzny. Udostępniajcie informację, może uda się odnaleźć zwierzę całe i zdrowie!

Do poszukiwań przyłączyło się m.in. łódzkie MPK, które na swoim profilu w mediach społecznościowych publikuje komunikat. Do zdarzenia doszło w dniu 2 kwietnia 2021 r. Spod apteki przy ul. Pomorskiej 62 skradziono 12-letniego psiaka. Na zdjęciach z monitoringu widać jak jamnika zabiera jakiś mężczyzna. Jak czytamy w komunikacie, złodziej poruszał się od ul. Pomorskiej w stronę ul. Wojska Polskiego.

ZOBACZ TEŻ: Tajemnicze zaginięcie 16-letniej Asi spod Złoczewa. Co się z nią dzieje? [ZDJĘCIA]

Piesek należy do starszej pani, kobiety po siedemdziesiątce, dla której jest najlepszym przyjacielem. "Mieli tylko siebie" - czytamy w komunikacie. Staruszka jest zrozpaczona.

Szok w Sosnowcu. Dwoje młodych ludzi UKRADŁO... siedzisko w autobusie [WIDEO]

Być może ktoś z Was będzie mógł pomóc - rozpozna mężczyznę ze zdjęć (znajdziecie je w naszej galerii) bądź widział zdarzenie, na przykład przejeżdżając autem lub komunikacją miejską w chwili zdarzenia. Za pomoc w odnalezieniu psa - nagroda.

Sprawa zgłoszona na policję.

Udostępniajcie informację, może uda się odnaleźć zwierzę całe i zdrowie!

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Nasi Partnerzy polecają