lekarz

i

Autor: źródło: pixabay.com

Łódź: Lekarz wymyśla zaburzenia zdrowotne! Fabryka zwolnień w centrum miasta [UWAGA TVN]

2021-04-21 21:50

Dziennikarze telewizji TVN przedstawili kulisy bulwersującej sprawy. Sytuacja ta ma miejsce regularnie w jednej z przychodni w centrum Łodzi. Trzeba tam zapłacić 120 złotych, by otrzymać zwolnienie lekarskie. - Zróbmy sobie jakieś zaburzenia żołądkowe. Dobra? – zasugerował lekarz reporterowi podczas prowokacji dziennikarskiej TVNu. Pracownik tejże stacji telewizyjnej powiedział wcześniej, że potrzebuje zwolnienia, by zrobić remont w swoim mieszkaniu.

Zgodnie z informacjami, które podał TVN w położonej w centrum Łodzi przychodni każdy może dostać zwolnienie lekarskie. Wystarczy jedynie zapłacić za wizytę.

ZOBACZ: Luzowanie obostrzeń: Kiedy otwarcie fryzjerów w Łodzi? Informacje po konferencji [21.04.2021]

Dziennikarze po udaniu się na miejsce stwierdzili, że już w rejestracji pacjenci proszeni są o podanie numeru NIP pracodawcy oraz płacą za wizytę zanim wejdą do gabinetu lekarskiego. 

Każda osoba wchodząca do lekarza już po chwili wraca do rejestracji i czeka na wystawienie zwolnienia.

To, jak łatwo, było zdobyć tam zwolnienie, potwierdziła reporterka Uwagi! - Co się dzieje? – zapytał ją lekarz. - Powiem szczerze, że jestem zdrowa. Tylko potrzebuję zwolnienie lekarskie – powiedziała reporterka, nie podając początkowo, kim jest. - A nic nie dolega? - No, nie dolega. - A co by mogło na przykład dolegać? - No ja nie wiem…. Jakieś tam nerwicowe zaburzenia… - Nerwicowe? - No, powiedzmy, że mam jakieś nerwicowe zaburzenia. - Bardzo dobrze. I ile potrzebuje pani tego zwolnienia? - No, do końca przyszłego tygodnia. - Tam… „Jestem, jakaś tam, rozdrażniona, mam kłopoty z zasypianiem”. I takie różne tam, dobra? 

ZOBACZ: Łódź. Nie dawali mu wody, żeby nie oddawał moczu! Zagrożony śmiercią pies odebrany OKRUTNYM WŁAŚCICIELOM [WIDEO, DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają