Śmierć 17-latka, który został porażony podczas burzy

i

Autor: Shutterstock Śmierć 17-latka, który został porażony podczas burzy

Zginął przez burzę

Łódź: Nie żyje 17-latek porażony przez piorun w parku Poniatowskiego

2022-09-11 16:01

Nie żyje 17-latek, który 20 sierpnia został rażony piorunem podczas burzy. Chłopak przebywał wówczas w parku im. Poniatowskiego w Łodzi. Niestety, nie udało się go uratować. Lekarze wciąż opiekują się 26-letnim mężczyzną, który został rażony piorunem w tym samym czasie.

Do tragicznego zdarzenia doszło 20 sierpnia w Łodzi w parku im. Poniatowskiego. Jak podaje "Dziennik Łódzki", 17-letni chłopak znajdował się w zieleńcu z koleżanką. Szli parkowymi alejkami, ale kiedy zaczęło padać i grzmieć, schowali się pod drzewem. Wówczas doszło do porażenia przez piorun. Po chwili do pary podbiegł obywatel Ukrainy i przekazał, że jego 26-letni kolega, z którym przebywali kilka alejek dalej, również został porażony. Najpewniej w tym samym czasie. Niestety, po dwóch tygodniach leczenia nie udało się uratować 17-latka. Jak informuje "Dziennik", chłopak zmarł w szpitalu im. Wojskowej Akademii Medycznej. W tej samej placówce nadal pod opieką lekarzy przebywa poszkodowany 26-latek.

Czytaj również: Granice. Śmiertelny wypadek z udziałem bmw. Nie żyje 19-letnia kobieta

Zobacz także: Marcelina z Rybnika wybudziła się ze śpiączki. Prawda o tureckich wakacjach wyjdzie na jaw?

Nocna burza w Warszawie. Pioruny waliły co sekundę
Sonda
Boisz się burzy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE