ŁÓDŹ: Poszukiwana trójka złodziei, wśród nich KOBIETA! Policja twierdzi, że działali wspólnie! Widzieliście ich? [ZDJĘCIA]

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

ŁÓDŹ: Poszukiwana trójka złodziei, wśród nich KOBIETA! Policja twierdzi, że działali wspólnie! Widzieliście ich? [ZDJĘCIA]

2020-12-02 10:01

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukają sprawców kradzieży, dwóch mężczyzn oraz kobiety, którzy okradli jeden z łódzkich sklepów na ponad 1700 złotych. Ich zdjęcia oraz opisy znajdziecie w naszej galerii.

Jak podaje policja, ta trójka działała wspólnie i w porozumieniu. Chodzi o kradzież, która miała miejsce w dniu 7 lipca 2020 r. Policji do tej pory nie udało się namierzyć sprawców: kobiety i dwóch mężczyzn. Jak oszacowano, w jednym ze sklepów ukradli odzież i artykuły spożywcze o łącznej wartości ponad 1740 złotych.

ZOBACZ TEŻ: ŁÓDŹ: Szukali zaczepki na OFF Piotrkowska, znaleźli kozła ofiarnego. WIDZIELIŚCIE ICH? [ZDJĘCIA]

Policja opublikowała w tej sprawie komunikat, a w nim zdjęcia z monitoringu sklepu. Znajdziecie je w naszej galerii:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawców tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź z dyżurnym I Komisariatu Policji całodobowo pod numerami 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Potężna akcja CBŚP w Bydgoszczy! Broń maszynowa i maczety. Co tam się działo?!
Nasi Partnerzy polecają