Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

i

Autor: CEZARY PECOLD/SUPER EXPRESS Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Łódź. Do Centrum Zdrowia Matki Polki pacjentki dostaną się tylko przez namiot

2020-03-19 17:46

Przed wejściem do izby przyjęć największego szpitala ginekologicznego w Łodzi – Centrum Zdrowia Matki Polki - stanął specjalny namiot. Wszystko po to, by zminimalizować ryzyko, że pacjentki, które tam się zgłaszają są nosicielkami koronawirusa.

W ostatnim czasie do kliniki zgłosiły się dwie kobiety, które miały zaplanowane pobyty w związku z innymi schorzeniami niż choroba Covid-19. Niestety w trakcie badań okazało się, że potwierdzono u nich obecność wirusa. Dlatego dziś (19.03) przed szpitalem ustawiono specjalny namiot, gdzie będzie badany stan pacjentek.

Przed izbą przyjęć pawilonu ginekologicznego Instytutu CZMP ustawiliśmy specjalny, strażacki namiot. Od czwartku wszyscy zgłaszający się do szpitala pacjenci, wchodzą najpierw do niego. Będziemy Was prosić o wypełnianie specjalnych ankiet i możemy zmierzyć temperaturę. Jeśli uznamy, ze mogliście mieć kontakt z koronawirusem, skierujemy Was do innego szpitala. Nie denerwujecie się, wszystko to w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo - czytamy na profilu szpitala.

Nasi Partnerzy polecają