ŁÓDŹ: Śmiertelny wypadek na Widzewie. 18-latek podczas cofania potrącił kobietę. Policja SZUKA ŚWIADKÓW

i

Autor: BE /archiwum

ŁÓDŹ: Śmiertelny wypadek na Widzewie. 18-latek podczas cofania potrącił kobietę. Policja SZUKA ŚWIADKÓW

2020-11-18 14:09

Tragiczny wypadek na łódzkim Widzewie. 18-latek, podczas cofania, potrącił przechodzącą za jego autem kobietę. 89-latka doznała urazu głowy i zmarła w szpitalu. Do zdarzenia doszło na ul. Rodakowskiego. Policja szuka świadków wypadku.

Wypadek na ul. Rodakowskiego 9 na łódzkim Widzewie miał miejsce 17.11.2020 po godz. 12:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letni kierujący peugeotem, podczas cofania, potrącił przechodzącą za jego autem 89-letnią kobietę.

Piesza z urazem głowy została przewieziona do szpitala, gdzie niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Kierujący samochodem został poddany badaniu stanu trzeźwości – był trzeźwy, posiadał uprawnienia do kierowania.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, którzy zwracają się do świadków tego zdarzenia z prośbą o kontakt pod numerami telefonów: 47 842 25 47 lub 47 841 25 22 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

CZYTAJ: Akcja na łódzkim Polesiu: Policjant usłyszał wołanie o pomoc dobiegające z kratek wentylacyjnych. Saruszek nie mógł się ruszyć

Kolizja na rondzie i wjazd na teren budowy. Za kierownicą 79-latek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany