Łódź: Trwają poszukiwania mężczyzny z portretu pamięciowego! Wykorzystał seksualnie nieletnią

i

Autor: SE/ Policja

Łódź: Trwają poszukiwania mężczyzny z portretu pamięciowego! Wykorzystał seksualnie nieletnią

2020-08-20 11:01

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Łodzi poszukują mężczyzny z portretu pamięciowego. Chodzi o seksualne wykorzystanie nieletniej, do którego doszło ponad miesiąc temu nieopodal warsztatu samochodowego przy ul. Rozległej w Łodzi.

Jak podaje policja, mężczyzna z portretu pamięciowego "doprowadził do poddania się innej czynności seksualnej osoby małoletniej". Do zdarzenia doszło 3 lipca 2020 roku około godziny 17:15-17:45 w Łodzi przy ul. Rozległej, w okolicach warsztatu samochodowego.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 27 lat, wzrostu 170 cm, fryzura na tzw. jeża, ubrany w krótkie spodenki koloru niebieskiego.

ZOBACZ TEŻ: Gdzie jest piękna Paulina z Łodzi? Mija tydzień od jej zaginięcia [ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]

Powstały dwie, nieco różniące się od siebie wersje portretu pamięciowego:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie bądź sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30 w godzinach 8-16 pod nr 47-841-28-63, sekretariat wydziału: 47-841-12-00 oraz przez całą dobę - telefon alarmowy 112.

Trwają również poszukiwania napastnika z ul. Uniwersyteckiej

Przypomnijmy, policja w Łodzi poszukuje również mężczyzny, który na skrzyżowaniu ul. Uniwersyteckiej i Narutowicza zaatakował kobietę. CZYTAJ WIĘCEJ: GROZA na Uniwersyteckiej w Łodzi. TEN mężczyzna ZAATAKOWAŁ KOBIETĘ, przewrócił ją i POŁOŻYŁ się na niej. JEST POSZUKIWANY! [ZDJĘCIA]

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!