Jednym ze zwierząt, które ma pokazać swojego penisa, jest pancernik

i

Autor: pxhere.com Jednym ze zwierząt, które ma pokazać swojego penisa, jest pancernik

SKANDAL w Łodzi! Pokażą zwięrzęce penisy na Walentynki. "Mój …. jest większy niż Twój"

2021-02-09 16:10

Prawdziwą awanturę wywołał pomysł utworzenia w łódzkim ogrodzie zoologicznym wystawy poświęconej... zwierzęcym penisom! Jeden z lokalnych radnych Prawa i Sprawiedliwości Sebastian Bulak wyraził swoje oburzenie takim sposobem promocji miasta. - Spece od promocji Hanny Zdanowskiej najwyraźniej za bardzo wzięli sobie do serca maksymę - nieważne jak mówią, ważne byle mówili - napisał Bulak. Magistrat nie chce komentować sprawy.

Łódź. Wystawa zwierzęcych penisów w ogrodzie zoologicznym. Radny oburzony

O organizacji kontrowersyjnej wystawy napisano w zaproszeniu kolportowanym przez biuro prasowe prezydent miasta Hanny Zdanowskiej. - Mój …. jest większy niż Twój… Czy rozmiar ma znaczenie? Przekonamy się podążając walentynkowym szlakiem męskich narzędzi miłości. To wspaniała okazja by bliżej przyjrzeć się penisom ze świata zwierząt, tym dużym i małym - przytacza PAP treść zaproszenia. "Walentynkowy szlak miłości" miał – według zaproszenia promować m.in. "pancernik włochaty, który (mamy nadzieję) ośmieli się pokazać, co nieco" - napisano.

Czytaj także: Katowice. Balon w kształcie PENISA na odpuście! Parafianie w szoku [ZDJĘCIA]

Wiele osób nie kryje zaskoczenia tego typu sposobem promocji miasta. Jedną z nich jest Sebastian Bulak, radny Prawa i Sprawiedliwości z Łodzi. - Żenada, wstyd i dziecinada, to pierwsze słowa, które przychodzą na myśl po przeczytaniu komunikatu medialnego urzędu miasta Łodzi. To już druga w ostatnim czasie akcja promocyjna urzędu miasta Łodzi z podtekstem seksualnym. Spece od promocji Hanny Zdanowskiej najwyraźniej za bardzo wzięli sobie do serca maksymę - nieważne jak mówią, ważne byle mówili. Szkoda, że cała ta zabawa odbywa się kosztem podatnika, a całość wygląda tak jakby Hanna Zdanowska na stanowisku speców od public relation zatrudniała zboczeńców - grzmi Bulak na swoim facebookowym profilu.

Łódź. Wystawa zwierzęcych penisów. Miasto nie komentuje, ogród odpowiada

Urzędnicy z biura prasowego nie chcieli komentować wypowiedzi ani wpisu Bulaka. Rzecznika prasowego prezydent Łodzi Marcina Masłowskiego nie było we wtorek w pracy. Poprosił o kontakt ze swoją zastępczynią. Aleksandra Hac poinformowana, że chodzi o komentarz w sprawie postu radnego Bulaka, nie skomentowała jego słów. Napisała tylko: Wszelkich informacji o działalności zoo udzieli rzeczniczka ogrodu - Paulina Klimas-Stasiak – przekazała w mailu Hac. Rzeczniczka łódzkiego zoo przyznaje, że treść informacji, którą biuro rzecznika prezydent Łodzi wysłało jako zaproszenie do zwiedzenia ścieżki edukacyjnej 14 lutego, nie była z nią konsultowana.

Zobacz również: Menel, chomik i czajnik w kształcie PENISA! Najdziwniejsze pomniki w Polsce [GALERIA]

- To trochę było odmienne od tego, co ja wysłałam. Ja to sformułowałam inaczej – powiedziała PAP Klimas-Stasiak. - Nie spodziewałam się, że temat podany w taki sposób tak rozgrzeje emocje. Nie spodziewałam się tego rodzaju odzewu – przekazała. - Trudno mi się do tego odnieść. Biuro prasowe ma jakąś swoją wizję na swoją promocję. Jakoś skojarzyli sobie z tematem, który my zaproponowaliśmy, no i trudno mi tutaj cokolwiek komentować – powiedziała rzeczniczka łódzkiego zoo.

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Nasi Partnerzy polecają