ŁÓDŹ. Zadźgała ukochanego po STRIPTIZIE. 8 lat więzienia dla KRWAWEJ Oli [NOWE FAKTY, WIDEO]

2020-06-05 13:54 DK

Najpierw w seksowym tańcu ściągnęła przed ukochanym swoje ciuszki, niedługo potem zadźgała go kuchennym nożem. Aleksandra B. (35 l.) długo będzie wspominać te wydarzenia. Sąd w Łodzi skazał ją właśnie na 8 lat więzienia za zabójstwo Mateusza W. (30 l.).

Parą byli zaledwie kilka miesięcy. Połączyła ich namiętność, rozdzieliła śmierć.
W przeddzień tragicznych wydarzeń, na początku maja 2018 roku, Mateusz W. z jeszcze jednym znajomym zjawili się w domu jego serdecznego przyjaciela Kamila P. (30 l.). Na stole pojawił się alkohol, a wieczorem cała trójka wpadła na pomysł, by na imprezę zaprosić również ukochaną Mateusza, Aleksandrę B.. Kobieta przyjechała na miejsce taksówką. W pewnej chwili podchmieleni mężczyźni namówili kobietę, by zrobiła przed nimi striptiz. Ta bez wahania zaczęła zdejmować fatałaszki, by na koniec zostać w samej bieliźnie. Kilka godzin później, kiedy impreza trwała w najlepsze, Mateusz i Ola przenieśli się do kuchni, gdzie zaczęli sprzeczać się na temat wzajemnych relacji. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i wbiła go swojemu partnerowi prosto w serce. Choć na miejsce natychmiast wezwano karetkę, rana okazała się śmiertelna.

Łódź. KRWAWA Ola ZADŹGAŁA ukochanego po STRIPTIZIE

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Aleksandra B. została zatrzymana, usłyszała zarzut zabójstwa i stanęła przed sądem. Tam nie przyznawała się do winy zasłaniając się niepamięcią, ale zgromadzony materiał dowodowy i zeznania świadków nie pozostawiały wątpliwości. Została uznana winną morderstwa i skazana na 8 lat więzienia.

- Oskarżona działała z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia, ale ten zamiar miał charakter nagły pod wpływem silnych emocji. Nie było to zabójstwo zaplanowane z premedytacją – argumentował stosunkowo niski wyrok sędzia Krzysztof Szynk. - Jest też osobą niekaraną wcześniej, cieszącą się bardzo dobrą opinią w swoim środowisku. Kara jest więc adekwatna do stopnia winy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl