Łódź. Zmiana organizacji ruchu na Przybyszewskiego!

i

Autor: UMŁ

Łódź. Zmiana organizacji ruchu na Przybyszewskiego!

2021-11-16 8:35

Na ul. Przybyszewskiego zaczynają się prace przy wyburzeniu i postawieniu od nowa wiaduktów. Na pierwszy ogień idzie północna estakada. Szczegóły na temat zmiany organizacji ruchu znajdziecie w materiale.

Jak informuje łódzki magistrat, wykonawca uzgadnia ostatnie szczegóły organizacji ruchu na czas prac na wiaduktach. 17 listopada zostanie zamknięty północny wiadukt oraz przejazdy pod wiaduktem ul. Niciarnianą i Papierniczą. Ruch po Przybyszewskiego możliwy będzie tylko w stronę Widzewa. W drugą stronę będziemy musieli pojechać trasą W-Z lub ul. Dąbrowskiego. Bez zmian kursować będą po wiadukcie tramwaje, ale pojazd nie będzie się zatrzymywał na znajdującym się na nim przystanku. Zamknięty będzie również przejazd pod wiaduktem ul. Niciarnianą, na którą wjazd będzie możliwy po łączniku, który stanie się dwukierunkowy. Nie przejedziemy również z ul. Maciejewskiego w ul. Papierniczą.

ZOBACZ TEŻ: Łódź. Na tych ulicach w listopadzie rozpoczną się remonty

Gang okradający pasażerów pociągów rozbity

Komunikacja MPK Łódź na Przybyszewskiego

Autobusy linii 96B, 96C i N5AB pozostaną na swoich trasach. Natomiast zmieni trasa linii 64A, która pojedzie prosto ul. Lodową do Papierniczej i zakończy swoją trasę na dawnej pętli u zbiegu Papierniczej z Lodową na tyłach pętli tramwajowej Cm. Zarzew.

Sonda
Czy denerwują Cię remonty dróg w Łodzi?