Łodzianie ZAWSTYDZILI URZĄD! Oto filmiki promujące Kartę Łodzianina - bez wulgaryzmów i z pomysłem. Można? [WIDEO]

2021-03-31 8:29

I oto jest! Urząd Miasta Łodzi rozstrzygnął konkurs na najlepszy filmik promujący Kartę Łodzianina. Łodzianie udowodnili, że można zrobić chwytliwy spot, bez wulgaryzmów, do tego w zaledwie 5 dni - bo tyle czasu mieli na wymyślenie, nakręcenie i montaż wideo. Jak się okazuje, propozycji nie brakowało, nadesłano kilkadziesiąt filmików. Zwycięzca, otrzyma 2000 złotych, a jego wideo zostanie oficjalną reklamą Karty Łodzianina. A teraz pora na najważniejsze: Waszą ocenę! W naszej galerii znajdziecie, zarówno nagrodzony spot, jak i te wyróżnione. Czekamy na Wasze komentarze!

Po wielkiej wpadce ze spotem, w którym stand-uper Rafał Pacześ wypowiada słowa "Je***ć biedę" i który wywołał w Łodzi nie lada aferę, łódzki magistrat postanowił "odbić piłeczkę" i w ubiegłą środę zaproponował: "możecie zarobić 2 tysiące, jeżeli udowodnicie, że potraficie zrobić film promujący Kartę Łodzianina lepiej niż my". Mieszkańcy nie mieli zbyt wiele czasu, bo zaledwie 5 dni. Oprócz konieczności zachęty do wyrobienia karty, wśród kryteriów był oczywiście zakaz używania wulgaryzmów. Jak się okazało, łodzianie udowodnili, że się da. Do konkursu wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń.

ZOBACZ TEŻ: ALE WTOPA! Internauci i aktywiści oburzeni postem urzędu miasta: "Niebiańsko? To zabija łodzian!"

Miasto promuje Kartę Łodzianina hasłem "J*bać biedę". Komentarz Adama Federa [WIDEO]

Zwycięzcą okazał się Mateusz Wielec, który otrzyma 2000 złotych, a jego wideo zostanie oficjalną reklamą Karty Łodzianina. Wyróżnienia otrzymali: Beata Rutowska, Aleksandra Tokarek oraz Damian Wagner, którzy za swoje wysiłki i pomysłowość zostaną nagrodzeni i otrzymają po 1000 złotych.

A teraz pora na najważniejsze: Waszą ocenę! W naszej galerii znajdziecie, zarówno nagrodzony spot, jak i te wyróżnione. Czekamy na Wasze komentarze!

PONIŻEJ GALERIA Z FILMIKAMI ŁODZIAN:

Jedna taka wpadka i mogą uznać Cię za "buraka"! SPRAWDŹ, czy znasz zasady savoir vivre!

Pytanie 1 z 15
Jeśli przytrafi nam się rozmowa telefoniczna w towarzystwie, po jej zakończeniu...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany