Łodzianin w Love Island 3. Czy Mateusz podbije serce którejś z wyspiarek? Kim jest? Ile ma lat? [ZDJĘCIA]

2021-03-25 14:13

W ostatnim odcinku Love Island wiele się działo! Na wyspie miłości pojawiło się pięciu nowych wyspiarzy. Wśród nich znalazł się Mateusz z Łodzi. Jak zdradził, jego ideałem kobiety jest zgrabna blondynka o nieziemskich oczach i pięknym uśmiechu. Czy ma już swój typ wśród dziewczyn z Love Island? Kim jest łodzianin i ile ma lat?

Takiej sytuacji w Love Island jeszcze nie było! Panowie, na kilka dni, przenieśli się w zupełnie inne miejsce, do Casa Amor, pozostawiając swoje drugie połówki ze znakiem zapytania. Tam spędzają czas, poznając nowe uczestniczki. O powodzie rozłąki, pozostałe na wyspie miłości dziewczyny, powiadomiła Karolina Gilon. Prowadząca, na pocieszenie przyprowadziła ze sobą pięciu nowych islandersów. Wśród nich znalazł się Mateusz z Łodzi. Co ciekawe, nowy uczestnik przyleciał na wyspę miłości nie informując o tym swojej rodziny. Wygląda na to, że jego bliscy będą mieli nie lada niespodziankę. Jak wspomniał w rozmowie z Anią - rodzice oglądają "Love Island".

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.03.2021

To właśnie z Anią Mateusz odbył jedną z pierwszych rozmów, której byliśmy świadkami w ostatnim odcinku. Po tej rozmowie zdawał się być pełny nadziei. Czy to właśnie ona stanie się jego "number one"? Jak zdradził wchodząc do programu, jego ideałem kobiety jest zgrabna blondynka o nieziemskich oczach i pięknym uśmiechu.

ZOBACZ TEŻ: Urząd próbuje wybrnąć z afery z Kartą Łodzianina. Daje 2000 zł za lepszy filmik! Będzie jeszcze WIĘKSZY DYM?

Jakie ma szanse u Ani? Wyspiarka przyznała, że bardzo dobrze jej się rozmawiało z Mateuszem, jednak w oko wpadł jej najbardziej charakterystyczny z całej piątki, Cezary. Nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa.

Love Island. Wyspa miłości, sezon 3: Kim jest Mateusz z Łodzi i ile ma lat?

Mateusz Kmiecik ma 26 lat i jest wicemisterem Ziemi Łódzkiej 2020. Na co dzień jest trenerem personalnym i pracuje w dziale transportu. - Po moim wejściu do willi dziewczyny przekonają się, co to prawdziwe kino akcji. Będzie trochę romantyzmu, ale również wybuchy - zapowiedział.

Zobaczcie jego gorące zdjęcia:

Jedna taka wpadka i mogą uznać Cię za "buraka"! SPRAWDŹ, czy znasz zasady savoir vivre!

Pytanie 1 z 15
Jeśli przytrafi nam się rozmowa telefoniczna w towarzystwie, po jej zakończeniu...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany