Łódzkie: 23-latek podejrzany o przemyt narkotyków zza granicy. Grozi mu nawet do 15 lat za kratkami

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Łódzkie: 23-latek podejrzany o przemyt narkotyków zza granicy. Grozi mu nawet do 15 lat za kratkami

2021-06-07 11:14

23-latek ze Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) podejrzany o przemyt narkotyków najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Policja zatrzymała 23-latka 3 czerwca po południu na trasie S-8, na wysokości miejscowości Czechy. Mundurowi mieli informacje, że mężczyzna wraca z zagranicy, gdzie zakupił narkotyki. Mężczyzna znany był policjantom, ponieważ już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. W aucie, którym podróżował, znajdowało się jeszcze dwóch jego kompanów - to mieszkańcy Zduńskiej Woli w wieku 24 i 28 lat. - Policjanci podczas przeszukania samochodu zabezpieczyli łącznie ponad 260 gramów środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste, które były ukryte w torbie sportowej - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Nielegalny towar za ponad 10 mln złotych na Woli

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani, a 23-letni zduńskowolanin, do którego należały narkotyki usłyszał już zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Podejrzany, decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany