ŁÓDZKIE. Ale wtopa! Kochanek wpadł przez prezerwatywy. I co teraz? [FOTO]

2020-09-18 13:52 Dariusz Kucharski
Kochanek wpadł przez prezerwatywy
Autor: KPP Bełchatów

Tej wpadki 43-letni mieszkaniec Bełchatowa nie zapomni do końca życia. Wszystkiemu winne prezerwatywy i żel intymny. Miało być miło, skończyło się w policyjnej celi. Teraz grożą mu 3 lata więzienia. CZYTAJ DLACZEGO.

W czwartek, 17 września, wieczorem oficer dyżurny bełchatowskiej komendy policji odebrał nietypowe zgłoszenie. Oto pracownicy jednego z dyskontów zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który ukradł... paczkę prezerwatyw i żel intymny. Można przypuszczać, że czekała go gorąca noc.

Na miejsce natychmiast wysłano policyjny patrol. Mundurowi podczas legitymowania niedoszłego kochanka ustalili, że miał już wcześniej konflikt z prawem. Na dodatek w trakcie interwencji mężczyzna był bardzo pobudzony i zdenerwowany. Policjanci postanowili go więc przeszukać. Okazało się, że ma przy sobie dilerki z amfetaminą. - Trzymał je w kieszeni spodni oraz w portfelu – mówi Iwona Kaszewska z bełchatowskiej policji. - Zatrzymany 43-latek wydmuchał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie też za kradzież sklepową – dodaje.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl