ŁÓDZKIE. Co za ojciec?! Chodził kraść razem z dzieckiem. Łupy chował do jego wózka

2020-09-18 13:19 Dariusz Kucharski
Wózek - zdj. poglądowe
Autor: pixabay.com

Policjanci z Sieradza zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu kradł markowe perfumy w miejscowych drogeriach. Żeby nie wzbudzać podejrzeń złodziej wchodził do sklepów w towarzystwie swojego maleńkiego dziecka w wózku.

21-latek wpadł, bo pojawił się ponownie w perfumerii, którą okradł już wcześniej. Jego wizerunek nagrały kamery monitoringu, więc kiedy tylko pojawił się w środku, natychmiast zwrócił uwagę pracującego tam ochroniarza.

- Kilka dni wcześniej kamery zarejestrowały jak mężczyzna z małym dzieckiem w wózku chodzi po terenie sklepu – opowiada Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji. - Brał on z regału flakony perfum i chował je do podręcznej torby wózka, saszetki oraz swojej odzieży.

Chodził kraść razem z dzieckiem
Autor: KPP Sieradz

Tym razem złodziej nie zdążył nic ukraść. Został zatrzymany przez pracownika ochrony, który wezwał policję. Okazało się, że mężczyzna ma na koncie jeszcze inne kradzieże w drogeriach na terenie Sieradza. Ukradł perfumy na łączną kwotę 1800 złotych. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. W trakcie przeszukania jego samochodu policjanci znaleźli kilka flakonów zrabowanych wcześniej kosmetyków. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Policja prosi o pomoc w znalezieniu złodzieja robota koszącego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.