Wypadek - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Wypadek - zdjęcie poglądowe

Łódzkie: Noga z gazu! Utrudnienia na autostradzie A1

2021-06-23 12:16

Kierowcy poruszający się autostradą A1 w okolicach Łodzi, muszą przygotować się na spore utrudnienia. W środę przed południem doszło do dwóch groźnych zdarzeń. W zderzeniu autobusu i samochodu osobowego ranna została jedna osoba. Niewiele później zderzyły się cztery auta - informuje Polska Agencja Prasowa.

Do pierwszego zdarzenia doszło w okolicach Łódź Północ w kierunku Warszawy. Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Jedna osoba została ranna. Ruch odbywa się tylko lewym pasem. Zablokowany pas prawy oraz awaryjny" - podał w środę rano Kamil Brudnicki z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Kilka minut po wypadku, także niedaleko węzła Łódź Północ na autostradzie A1, ale w kierunku Gdańska, zderzyły się cztery samochody osobowe. Nie ma informacji o poszkodowanych w kolizji. Zablokowany jest jeden pas ruchu - informują drogowcy.

Czytaj też: Kultowy Hortex zniknął z Piotrkowskiej w oparach afery. Miasto chce tam wybudować jedyną w swoim rodzaju kamienicę [wizualizacje]

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie