Łódzkie: Okropny wypadek w okolicach Wielunia. Kierowca dostawczaka zginął na miejscu

karetka
Autor: siepomaga.pl

Jedna osoba zginęła w wypadku drogowym w miejscowości Szynkielów w okolicach Wielunia (woj. łódzkie) - podał rzecznik wojewódzkiej straż pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności wypadku. Wstępne doniesienia są szokujące. Sprawdźcie, czego do tej pory udało się dowiedzieć śledczym.

Jedna osoba zginęła w wypadku drogowym w miejscowości Szynkielów w okolicach Wielunia (woj. łódzkie) - podał rzecznik wojewódzkiej straż pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Rzecznik przekazał, że w sobotę rano w Szynkielowie niedaleko Wielunia (Łódzkie) samochód dostawczy uderzył w drzewo. "Na miejscu zginął kierowca auta, mężczyzna w wieku ok. 40 lat" - podał Pawlak. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. W akcji, oprócz policji i służb ratowniczych, uczestniczyło 7 jednostek straży pożarnej, w tym 4 ochotnicze.  Nie ma informacji o utrudnieniach w ruchu na miejscu wypadku. (PAP)

Przerażająca wizja! Będziemy walczyć na ulicach i kraść, żeby tylko przeżyć. Komentery Adama Federa [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE