ŁÓDZKIE. Ukradł pieniądze ze sklepu w gminie Warta. Pomóż go złapać [FOTO]

2020-09-22 9:02 Dariusz Kucharski

Policjanci z powiatu sieradzkiego poszukują widocznego na zdjęciach mężczyzny, który na początku sierpnia ukradł pieniądze z jednego ze sklepów na terenie gminy Warta. Zgodę na publikację jego wizerunku wydała Prokuratura Rejonowa w Sieradzu.

- Policja na podstawie zarządzenia Prokuratury Rejonowej w Sieradzu poszukuje widocznego na zdjęciach mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwem kradzieży popełnionym na terenie gminy Warta – mówi Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji. - Według zebranego materiału procesowego widoczny na zdjęciu mężczyzna może mieć związek z kradzieżą pieniędzy, do której doszło w dniu 3 sierpnia 2020 r. w sklepie spożywczym na terenie gminy Warta.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów widocznego na zdjęciach mężczyzny. Kontakt telefoniczny w godzinach 7.30 – 15.30 pod numerem 47 845 19 30 lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu 47 845 17 05, 47 845 17 07 bądź na numer alarmowy 112. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Sceny jak z filmu akcji w Wieliczce. Dramatyczny pościg za bandytą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.