Łowicz: Tragiczny wypadek w  Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej. Wyszła z dokumentami, ROZJECHAŁ JĄ TIR. Jak to się stało?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. LJNovaScotia /BE

Łowicz: Tragiczny wypadek w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej. Wyszła z dokumentami, ROZJECHAŁ JĄ TIR. Jak to się stało?

2021-02-05 7:55

W środę (3.02.2021) wieczorem w OSM Łowicz zdarzył się wypadek. Nie żyje 56-letnia pracownica Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej. Kobieta zmarła w łódzkim szpitalu. Jak doszło do tej tragedii?

Wypadek w OSM Łowicz miał miejsce 3.02. około godz. 20:00. Jak podaje portal lowiczanin.info, ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta została potrącona przez 53-letniego kierowcę Scanii. 56-latkę reanimowano, a następnie przetransportowano do szpitala im. Kopernika w Łodzi. Niestety, nie udało się jej uratować.

CZYTAJ TEŻ: TRAGICZNA pomyłka w Tomaszowskim Centrum Zdrowia. Dostał krew, choć NIE BYŁA dla niego. Pacjent zmarł

Pirat drogowy otrzymał 16 punktów karnych

Jak czytamy, według nieoficjalnych informacji, do wypadku w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu doszło, kiedy kobieta wyszła z zakładu z dokumentami. - Jej zadaniem było zarejestrowanie i zważenie dostarczonego mleka oraz spust do zbiorników na mleko surowe - podaje nieoficjalnie portal.

Możliwe, że kierowca nie zauważył przechodzącej przed maską TIR-a kobiety i ruszając wjechał w nią.

Okoliczności wypadku bada policja.

Nasi Partnerzy polecają