1 maja Łodzianie będą mogli raczyć się oryginalnymi, bezmięsnymi potrawami w festiwalowej atmosferze i promieniach majowego słońca

i

Autor: mat. prasowe 1 maja Łodzianie będą mogli raczyć się oryginalnymi, bezmięsnymi potrawami w festiwalowej atmosferze i promieniach majowego słońca

Majówka 2016 w Łodzi: Wege Festiwal na Piotrkowskiej 217. SPRAWDŹ, co się będzie działo!

2016-04-29 15:52

Co robić w majówkę 2016 w Łodzi? Można się na przykład wybrać 1 maja na Piotrkowską 217, gdzie odbywać się będzie Wege Festiwal.

Wege Festiwal to - jak zachęcają organizatorzy - świetna okazja do spróbowania nowych potraw i odkrycia nieznanych smaków. - Nie inaczej będzie podczas Wege Majówki na Piotrkowskiej 217! - zapowiadają. Już 1 maja Łodzianie będą mogli raczyć się oryginalnymi, bezmięsnymi potrawami w festiwalowej atmosferze i promieniach majowego słońca!

Zobacz też: Majówka 2016: To warto wiedzieć [POGODA, ATRAKCJE, OTWARTE SKLEPY]

Podczas Wege Majówki na wszystkich wege-łakomczuchów czekać będą burgery, grillowane warzywa, pierożki na parze, hummusy, domowe pierogi, przetwory, dania kuchni indyjskiej, arabskiej, sery na ciepło, czy wyśmienite pieczone kasztany, a na deser brownie, baklava, lody i fantastyczne kawy. Nie poznaliście jeszcze smaku chili sin carne, falafela, kombuchy czy zupy dahl? To tylko niektóre powody, by zajrzeć na Piotrkowska 217. Zjadą tam food trucki i pojawią się stoiska z daniami wegetariańskimi oraz wegańskimi, które reprezentować będą kuchnie całego świata i sprostają kulinarnym gustom najbardziej wymagających podniebień (również alergików, czy bezglutenowców).

Zobacz też: Majówka 2016 w Łodzi: Jak będą kursowały autobusy i tramwaje MPK Łódź? SPRAWDŹ!

Majówka 2016 w Łodzi na P217 - wystawcy Wege Festiwalu

Podczas czwartej edycji Wege Festiwalu swój udział zapowiedzieli m.in. Ottomańska Pokusa, Coffee Runner, Przystań w Ortakoy, Coffee Moment, Zakręcony Wege Obiad, Zjadliwości, Zielony Talerz, Vegushka, Cookentails, Bacówka Wójcizna, Specjały Domowe, Slow Food Eat Good, Pan Kasztan, Jaffa – hummus & other stories, Parowóz czy Gorące Kawałki, które na tę okazję przygotowują specjalną, wegańską ofertę.

Impreza odbędzie się w godz. 11:00 - 18:00.

Nasi Partnerzy polecają