Makabryczna śmierć 23-latka. Jego ciało znaleźli nastolatkowie

i

Autor: russ282/cc0/Pixabay.com Nie żyje 23-letni mężczyzna, którego znaleziono na ul. Zielonej w Lutomiersku, przy moście tramwajowym, zdj. ilustracyjne

Wielka tragedia w Łódzkiem

Makabryczna śmierć 23-latka. Jego ciało znaleźli nastolatkowie

2023-03-03 12:10

Nie żyje 23-letni mężczyzna, którego znaleziono na ul. Zielonej w Lutomiersku. W środę, 1 marca, w godzinach wieczornych zauważyli je nastolatkowie, którzy przechodzili w pobliżu. Na miejscu dotarli jako pierwsi druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutomiersku, którzy rozpoczęli reanimację przy użyciu defibrylatora, ale na pomoc było już za późno.

Samobójstwo pod Pabianicami. 23-latek nie żyje

Grupa nastolatków ujawniła ciało 23-letniego mężczyzny w Lutomiersku pod Pabianicami, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Wszystko działo się w środę, 1 marca, po godz. 20. na ul. Zielonej, przy moście tramwajowym. Jako pierwsi ze służba ratowniczych dojechali tam druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutomiersku. - Natychmiast przystąpiliśmy do udzielania poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy. W działaniach wykorzystany został między innymi defibrylator AED. Niestety pomimo ogromnego wysiłku wszystkich zgromadzonych na miejscu służb, życia młodego człowieka nie udało się uratować. Nasze działania trwały około półtorej godziny. Dalsze czynności na miejscu prowadziła policja - napisali strażacy ochotnicy na swoim profilu facebookowym. Jak informuje w rozmowie z serwisem zyciepabianic.pl st.kpt. Michał Kuśmirowski z KP PSP w Pabianicach, ciało mężczyzny wisiało na słupie trakcyjnym.

- Sprawa śmierci 23-latka, mieszkańca powiatu poddębickiego, trafiła do prokuratury w Łasku - mówi sierż. szt. Agnieszka Jachimek z KPP w Pabianicach.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Chwile grozy na stacji benzynowej