Mokra Prawa: Wypadek teraz na DK 70. Wahadło na trasie Łowicz-Skierniewice

2021-09-11 19:26
Trójkąt ostrzegawczy, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK Trójkąt ostrzegawczy

Wypadek na DK 70 komplikuje teraz ruch w miejscowości Mokra Prawa na trasie Łowicz-Skierniewice. W sobotni wieczór obowiązuje tam ruch wahadłowy po wypadku, w którym ranna została jedna osoba. W Mokrej Prawej doszło do zderzenia osobówki i motocykla. Wypadek teraz w Mokrej Prawej. Co tam się stało?

Wypadek teraz na DK 70. W Mokrej Prawej doszło do zderzenia osobówki i motocykla. Na trasie Łowicz-Skierniewice obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia w tym rejonie mogą potrwać kilka godzin. Kierowcy mogą napotkać na problemy po wypadku na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Mokra Prawa między Łowiczem a Skierniewicami (woj. łódzkie) – informuje drogowcy z GDDKiA w sobotni wieczór.

Zobacz też: Żabno: 24-latek zginął na miejscu. Horror pod Turobinem

Protest medyków w Warszawie. Mocne słowa pielęgniarek

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, kierowcy przejeżdżający drogą krajową nr 70 na trasie Łowicz - Skierniewice mogą napotkać utrudnienia w ruchu. W miejscowości Mokra Prawa w sobotę po południu doszło do wypadku. – Po zderzeniu auta osobowego z motocyklem jedna osoba została ranna – informuje Magdalena Kubiak z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak podaje GDDKiA, utrudnienia na DK 70 (pikietaż: 21.030 km) mogą potrwać do godz. 20.30. Policja apeluje o ostrożność na drogach. To już kolejny groźny wypadek w sobotę na polskich drogach. Uważajcie na siebie!

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE