Trójkąt ostrzegawczy, zdjęcie poglądowe

i

Autor: SHUTTERSTOCK Zdjęcie ilustracyjne

Mokra Prawa: Wypadek teraz na DK 70. Wahadło na trasie Łowicz-Skierniewice

2021-09-11 19:26

Wypadek na DK 70 komplikuje teraz ruch w miejscowości Mokra Prawa na trasie Łowicz-Skierniewice. W sobotni wieczór obowiązuje tam ruch wahadłowy po wypadku, w którym ranna została jedna osoba. W Mokrej Prawej doszło do zderzenia osobówki i motocykla. Wypadek teraz w Mokrej Prawej. Co tam się stało?

Wypadek teraz na DK 70. W Mokrej Prawej doszło do zderzenia osobówki i motocykla. Na trasie Łowicz-Skierniewice obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia w tym rejonie mogą potrwać kilka godzin. Kierowcy mogą napotkać na problemy po wypadku na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Mokra Prawa między Łowiczem a Skierniewicami (woj. łódzkie) – informuje drogowcy z GDDKiA w sobotni wieczór.

Zobacz też: Żabno: 24-latek zginął na miejscu. Horror pod Turobinem

Protest medyków w Warszawie. Mocne słowa pielęgniarek

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, kierowcy przejeżdżający drogą krajową nr 70 na trasie Łowicz - Skierniewice mogą napotkać utrudnienia w ruchu. W miejscowości Mokra Prawa w sobotę po południu doszło do wypadku. – Po zderzeniu auta osobowego z motocyklem jedna osoba została ranna – informuje Magdalena Kubiak z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak podaje GDDKiA, utrudnienia na DK 70 (pikietaż: 21.030 km) mogą potrwać do godz. 20.30. Policja apeluje o ostrożność na drogach. To już kolejny groźny wypadek w sobotę na polskich drogach. Uważajcie na siebie!

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany