Khetsurian Mamuka

i

Autor: REPRODUKCJA CEZARY PECOLD / SUPER EXPRESS policja zatrzymała podejrzanego o zabicie Pauliny z Łodzi na jednej z ulic Kijowa.

Mamuka K. za kratkami. Zobacz, jak wygląda życie mordercy Pauliny D. z Łodzi

2019-12-05 9:58

Zabójca studentki z Łodzi, Pauliny D. czeka na proces w piotrkowskim areszcie. Jako niebezpieczny przestępca został osadzony w pojedynczej celi. Mamuka K. może brać udział w zajęciach, korzysta też z możliwości odwiedzin księdza.

Mamuka K. trafił do Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim w czerwcu. Został umieszczony w oddziale mieszkalnym dla niebezpiecznych przestępców. Gruzin ma pojedynczą celę. Jak czytamy w Expressie Ilustrowanym, może brać udział w zajęciach kulturalno-oświatowych i sportowych, a także z codziennych spacerów, ma również dostęp do biblioteki. 40-latek nie skorzystał z możliwości posiadania telewizora, ale regularnie widuje się z księdzem.

Przypomnijmy, Gruzin podejrzany jest o brutalne zabójstwo Pauliny D., studentki z Łodzi. Do dramatycznych wydarzeń doszło w październiku 2018 roku. Mamuka K., po zabójstwie kobiety porzucił jej ciało w torbie w pobliżu Stawów Jana, a sam uciekł na Ukrainę. Tam został zatrzymany 1 listopada. Robił wszystko, żeby nie trafić do Polski - w ukraińskim areszcie okaleczał się, a jego adwokat przedłużał procedurę ekstradycji.

Gruziński zabójca został przetransportowany do Polski na początku czerwca. Trafił do piotrkowskiego aresztu, gdzie czeka na proces. Areszt przedłużono do 29 lutego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE