Praca motorniczego wymaga zachowania zimnej krwi w najtrudniejszych sytuacjach

i

Autor: Materiały prasowe/MPK Łódź Praca motorniczego wymaga zachowania zimnej krwi w najtrudniejszych sytuacjach

MPK-Łódź: Ostatni dzwonek, żeby zostać motorniczym. Czy po tym wideo podejmiesz ryzyko? [WIDEO]

2015-05-27 15:50

Łódzkie MPK z końcem maja zamyka zapisy na kursy na motorniczych. Zobacz, jak niebezpieczna bywa jazda tramwajem i zdecyduj, czy jest to praca dla Ciebie.

Maj jest ostatnim miesiącem rekrutacji na stanowisko motorniczego łódzkiego MPK. To ostatni dzwonek, aby od jesieni 2015 roku rozpocząć pracę na tym stanowisku.

Rekrutacja na kurs motorniczych ma kilka etapów. Najpierw MPK przeanalizuje zgłoszenia, następnie kandydaci, którzy przeszli wstępną weryfikację będą musieli wypełnić kwestionariusz sprawdzający predyspozycje do tej pracy. Do następnego etapu przejdą osoby, które w badaniu kwestionariuszem uzyskają minimum 70 procent punktów. Potem kandydatów czekają rozmowy kwalifikacyjne wraz z symulacjami, gdzie będą mieli do czynienia między innymi z psychologiem.

Finalnie, do udziału w kursie na motorniczego zaproszeni zostaną kandydaci najbardziej dopasowani do profilu osobowego motorniczego tramwaju.

O tym, czy jesteś jednym z nich możesz przekonać się oglądając filmik. Jak zareagowałbyś na takie zachowanie? Napisz w komentarzu!

CV na stanowisko motorniczego MPK Łódź można przesyłać do 31 maja. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej łódzkiego MPK.