Naga 3-latka sama na ulicy. Rzuciła się na szyję policjantce

2021-07-28 12:32
Naga 3-latka sama na ulicy. Rzuciła się na szyję policjantce
Autor: pixabay.com, CC0 fot. FeeLoona /zdjęcie ilustracyjne

Jak podaje policja, spacerującą z psem małą dziewczynkę bez ubrań i butów, na jednej z ulic w Rawie Mazowieckiej, zauważyły dwie kobiety jadące samochodem. Po przyjeździe na miejsce wezwanych służb, 3-latka rzuciła się policjantce na szyję. Funkcjonariusze odwieźli dziewczynkę do domu.

Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek, 27 lipca, około godziny 14:00. Do rawskiej komendy policji zadzwoniła roztrzęsiona babcia. - Płacząc do słuchawki, powiedziała, że zaginęła jej 3-letnia wnuczka, którą się opiekowała. Dyżurny natychmiast podniósł alarm w całej jednostce. Wszystkie patrole policji zostały skierowane do poszukiwań. W tym czasie jedna z kierujących jadących ulicą Skierniewicką w Rawie zauważyła małą dziewczynkę z psem idącą chodnikiem. Dziecko było bez ubrań i butów. Kobieta, nie widząc żadnego opiekuna, zatrzymała się aby pomóc maluchowi - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Dziecko zakrztusiło się ciastkiem. Uratowała je policjantka

Po chwili na miejsce dotarł również patrol. - 3-latka na widok policjantki rzuciła się jej na szyję. Radiowozem z uśmiechem na twarzy, cała i zdrowa została odwieziona do babci - informuje policja.

Jak się okazało, dziecko wymknęło się z podwórka, gdy babcia na chwilę weszła do domu, a mama była w pracy. Dziewczynka powiedziała mundurowym, że pobiegła za motylkiem i chciała iść do dzieci na plac zabaw.

Dziewczynka powiedziała mundurowym, że pobiegła za motylkiem i chciała iść do dzieci na plac zabaw
Autor: Policja /KWP Łódź
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE