Nakręcony w Łodzi klip "I Ciebie też, bardzo" ma prawie 15 mln wyświetleń! A widzieliście making of?

2021-08-03 14:43
Nakręcony w Łodzi klip I Ciebie też, bardzo ma prawie 15 mln wyświetleń! A widzieliście making of?
Autor: pixabay.com, CC0 fot. StockSnap /zdjęcie ilustracyjne

Singiel Męskiego Grania pt. "I Ciebie też, bardzo" ma już na YouTube blisko 15 milionów wyświetleń. Do wyniku z pewnością przyczynili się łodzianie ciekawi klipu nagranego w Nowym Centrum Łodzi. Ciekawostką będzie też opublikowany właśnie making of do teledysku. Zobaczcie!

Utwór "I Ciebie też, bardzo" napisali i skomponowali Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Mateusz Dopieralski, Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski. Singiel Męskiego Grania ujrzał światło dzienne, wraz z teledyskiem nakręconym w Łodzi, 30 czerwca 2021 r. i od tamtej pory ma już blisko 15 milionów wyświetleń. Do wyniku z pewnością przyczynili się łodzianie ciekawi klipu nagranego w Nowym Centrum Łodzi. Podziwiać możemy w nim okolice dworca Fabrycznego i niezwykły klimat EC1. Ciekawostką będzie też opublikowany właśnie making of do teledysku. Zobaczcie sami!

ZOBACZ TEŻ: 6 dowodów na to, że Łódź jest centrum świata. Gdzie jest łódzki Luwr, a gdzie Manchester?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE