Nie będzie musiał nic robić przez 20 lat! Wystarczyło, że zainwestował 5 zł

i

Autor: Shutterstock Mieszkaniec lub mieszkanka Łodzi wygrała w Ekstra Pensji główną nagrodę. To oznacza, że przez kolejne 20 lat będzie otrzymywać co miesiąc 5 tys. zł

Gdzie powędruje ogromna kwota?

Nie będzie musiał nic robić przez 20 lat! Wystarczyło, że zainwestował 5 zł

2023-05-15 14:33

Mieszkaniec lub mieszkanka Łodzi wygrała w Ekstra Pensji główną nagrodę. To oznacza, że przez kolejne 20 lat będzie otrzymywać co miesiąc 5 tys. zł. Zwycięski los został zakupiony w punkcie Lotto przy placu Barlickiego, a liczby zostały skreślone metodą na chybił trafił. Szczęśliwy zwycięzca wydał na to 5 zł. Jakie liczby przyniosły fart w Ekstra Pensji?

Mieszkaniec Łodzi wygrał w Ekstra Pensji. Będzie otrzymywał pieniądze przez 20 lat

Pięć tys. zł co miesiąc przez 20 lat - na takie pieniądze może liczyć mieszkanka lub mieszkaniec Łodzi, tj. zwycięzca losowania Ekstra Pensji z ubiegłego tygodnia. Wyjątkowo szczęśliwy kupon, o wartości dokładnie 5 zł, pochodzi z punktu Lotto przy placu Barlickiego 5 w Łodzi, gdzie został wypełniony 10 maja. Jak informuje Eska.pl, zwycięskie liczby zostały skreślone na chybił trafił i są to: 3, 5, 6, 10, 16 i 2. Ubiegłotygodniowa, główna wygrana w Ekstra Pensji jest drugą w tym roku i piątą w historii w Łodzi.

Jak grać w Ekstra Pensję?

- Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. Wybierz pięć liczb z 35 i jedną liczbę z 4. Dodaj grę z Ekstra Premią za 1 zł. Zdecyduj, o jaką pensję grasz! Graj na wiele losowań. Zachowaj kupon. Sprawdź, czy wygrałeś. Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami! - czytamy na Lotto.pl.

Sonda
Czy gracie w Lotto?
Ile pieniędzy dać dziecku na komunię?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany