Nieoczekiwany finał kursu taksówką. Pasażer trafił... za kratki

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. REDioACTIVE /zdjęcie ilustracyjne

Nieoczekiwany finał kursu taksówką. Pasażer trafił... za kratki

2021-10-15 13:04

Ten kurs zakończył się nieoczekiwanie, zarówno dla kierowcy taksówki, jak i pasażera. 36-letni klient okazał się agresywny, a taksówkarz nabrał podejrzeń, że może nie zapłacić za kurs. Wezwana na miejsce policja odkryła, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 października. Tuż przed godziną 21:00 policjanci z komisariatu w Rzgowie zostali wezwani do Woli Rakowej, gdzie zgłaszający kierowca taksówki miał problem z nietrzeźwym i agresywnym klientem, który nie chce zapłacić za usługę. "Policjanci na miejscu ustalili, że mężczyzna nie ma przy sobie pieniędzy, podawał też fałszywe dane i twierdził, że nie ma przy sobie dowodu tożsamości. Mundurowi jednak szybko ustalili jego prawdziwą tożsamość. Jak się okazało był to 36-letni mieszkaniec Żor, poszukiwany przez tamtejszy sąd i prokuraturę w Tczewie, która wydała za nim list gończy" - podaje policja.

ZOBACZ TEŻ: 23-latek pędził na złamanie karku. Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h

Potrącenie rowerzysty w Lubinie. Moment wypadku zarejestrowała kamera

Poszukiwany został natychmiast zatrzymany, w trakcie interwencji był agresywny i wulgarny. Noc spędził w policyjnej celi. Teraz będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają