Nieoczekiwany finał kursu taksówką. Pasażer trafił... za kratki

2021-10-15 13:04
Nieoczekiwany finał kursu taksówką. Pasażer trafił... za kratki
Autor: pixabay.com, CC0 fot. REDioACTIVE /zdjęcie ilustracyjne

Ten kurs zakończył się nieoczekiwanie, zarówno dla kierowcy taksówki, jak i pasażera. 36-letni klient okazał się agresywny, a taksówkarz nabrał podejrzeń, że może nie zapłacić za kurs. Wezwana na miejsce policja odkryła, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 października. Tuż przed godziną 21:00 policjanci z komisariatu w Rzgowie zostali wezwani do Woli Rakowej, gdzie zgłaszający kierowca taksówki miał problem z nietrzeźwym i agresywnym klientem, który nie chce zapłacić za usługę. "Policjanci na miejscu ustalili, że mężczyzna nie ma przy sobie pieniędzy, podawał też fałszywe dane i twierdził, że nie ma przy sobie dowodu tożsamości. Mundurowi jednak szybko ustalili jego prawdziwą tożsamość. Jak się okazało był to 36-letni mieszkaniec Żor, poszukiwany przez tamtejszy sąd i prokuraturę w Tczewie, która wydała za nim list gończy" - podaje policja.

ZOBACZ TEŻ: 23-latek pędził na złamanie karku. Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h

Potrącenie rowerzysty w Lubinie. Moment wypadku zarejestrowała kamera

Poszukiwany został natychmiast zatrzymany, w trakcie interwencji był agresywny i wulgarny. Noc spędził w policyjnej celi. Teraz będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE