Nowa Fabryczna - pierwszy biurowiec w Nowym Centrum Łodzi już za rok [WIZUALIZACJE]. Będzie 2000 miejsc pracy [AUDIO]

2016-03-23 11:39

Nowa Fabryczna - tak nazywa się pierwszy budynek biurowy budowany w Nowym Centrum Łodzi. Docelowo zaoferuje powierzchnię do pracy dla ponad 2 tysięcy osób.

Nowa Fabryczna będzie pierwszym budynkiem biurowym, który powstanie na terenie Nowego Centrum Łodzi. Nowoczesny obiekt, zlokalizowany naprzeciwko nowego Dworca Fabrycznego, stworzy przestrzeń do pracy dla ponad 2 tysięcy osób. Budynek będzie miał 7 kondygnacji i będzie w pełni zintegrowany z otoczeniem. - Chcemy, żeby to była przestrzeń, która pozwala integrować życie z pracą, która zachęca życie zewnętrzne do wchodzenia do tego budynku - żeby dziedziniec żył, żeby odbywały się tam pokazy, żeby były tam restauracje, tereny zielone, siłownia w budynku, kawiarnia - wylicza przedstawiciel wykonawcy Katarzyna Zawodna.

Zobacz też: W Łodzi powstał pierwszy w Polsce Bitshop, czyli sklep z bitcoinami - wirtualną walutą

We wtorek 22 marca odbyła się uroczystość wmurowania pod biurowiec Nowa Fabryczna kamienia węgielnego. Inwestycja ma być oddana do użytku latem przyszłego roku.

Więcej o nowym biurowcu, który ma powstać przy dworcu Fabrycznym w materiale reportera Radia ESKA Grzegorza Mnicha, posłuchajcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany