Co powiecie na paintball łuczniczy?

i

Autor: Archery Battle Co powiecie na paintball łuczniczy?

Nowa odsłona paintballa w Łodzi - paintball łuczniczy! [WIDEO] Słyszeliście o tym?

2016-01-29 10:39

Strzelają z łuku dla zabawy. W Łodzi odbyły się pierwsze rozgrywki w paintballu łuczniczym. To nowa forma rozrywki, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Dlaczego?

Żeby przetrwać w tej grze trzeba szybko biegać i mieć celny strzał. W grudniu ubiegłego roku w Łodzi odbyły się pierwsze rozgrywki w paintballu łuczniczym, ta rozrywka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. To nowa forma rozrywki, którą łodzianie zaczynają doceniać. - Nazwaliśmy to roboczo paintballem łuczniczym, ponieważ paintball większość osób kojarzy, a to jest podobna rozgrywka, jeżeli chodzi o typ - mówi Michał Warycha, jeden z organizatorów. Jak podkreśla - jest to sport drużynowy - nie liczy się wynik indywidualny, lecz zwycięstwo drużyny. Aby zagrać w paintball łuczniczy wystarczy zebrać sześć osób. Łuk, jak zapewniają organizatorzy, jest bezpieczny - przeznaczony dla osób od 13 roku życia, a odpowiedni naciąg daje pewność, że strzała nie leci za szybko. Trafienia z bliskiej odległości nie są punktowane, a zatem trzeba mieć dobrą strategię i... celny strzał.

Co fajnego jest w paintballu łuczniczym i co mówią uczestnicy po rozegranej rundzie? Sprawdźcie w materiale reporterki Radia ESKA Nelli Krysztofowicz:

A tak wygląda paintball łuczniczy:

Jak Wam się podoba paintball łuczniczy? KOMENTUJCIE!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany