Brzeziny. Policjant ranny po ataku nożownika. Padły strzały!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Meditations Brzeziny. Policjant ranny po ataku nożownika. Padły strzały!

Nożownik zaatakował policjanta! Padły strzały. Krwawa jatka w Brzezinach

2021-05-05 20:25

Horror w Brzezinach (woj. łódzkie). Podczas policyjnej interwencji doszło do postrzelenia nożownika. Mężczyzna miał wcześniej zaatakować przypadkowego mężczyznę nożem. Potem uciekł z miejsca zdarzenia, ale został schwytany przez policjantów. Podczas interwencji napastnik ranił jednego z funkcjonariuszy. Mundurowi wyciągnęli broń, padły strzały. Napastnik został ranny. Na miejscu trwają działania policji.

Brzeziny. Atak nożownika. Padły strzały! Ranny policjant

Aktualizacja, godz. 21.25

Tragiczne informacje z Brzezin. Mężczyzna, który był raniony nożem przez napastnika, zmarł. Agresor, który potem zaatakował nożem również policjanta, został postrzelony. Ani w jego przypadku, ani w przypadku mundurowego, nie ma zagrożenia życia.

Wcześniej pisaliśmy:

Do zdarzenia doszło 5 maja (środa) w miejscowości Brzeziny w woj. łódzkim. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące napastnika, który miał ranić nożem przypadkowego przechodnia. - W okolicy zdarzenia był patrol policji, który na ul. Staszica zauważył mężczyznę z plecakiem i nożem, który na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Policjanci dogonili go w bramie, gdzie podjęli próbę zatrzymania napastnika. W trakcie tych czynności mężczyzna zranił jednego z policjantów. W kierunku agresora oddano strzały. Napastnik został ranny w nogę - podała rzeczniczka łódzkiej policji mł. insp. Joanna Kącka. Ranny mężczyzna otrzymał pomoc medyczną. Podobnie jak jego ofiara, ugodzona nożem. W tej chwili na miejscu zdarzenia prowadzone są działania policji. Więcej informacji wkrótce.

Brutalny atak na starszego mężczyznę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany