Nożownik zaatakował policjanta! Padły strzały. Krwawa jatka w Brzezinach

2021-05-05 20:25
Brzeziny. Policjant ranny po ataku nożownika. Padły strzały!
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Meditations Brzeziny. Policjant ranny po ataku nożownika. Padły strzały!

Horror w Brzezinach (woj. łódzkie). Podczas policyjnej interwencji doszło do postrzelenia nożownika. Mężczyzna miał wcześniej zaatakować przypadkowego mężczyznę nożem. Potem uciekł z miejsca zdarzenia, ale został schwytany przez policjantów. Podczas interwencji napastnik ranił jednego z funkcjonariuszy. Mundurowi wyciągnęli broń, padły strzały. Napastnik został ranny. Na miejscu trwają działania policji.

Brzeziny. Atak nożownika. Padły strzały! Ranny policjant

Aktualizacja, godz. 21.25

Tragiczne informacje z Brzezin. Mężczyzna, który był raniony nożem przez napastnika, zmarł. Agresor, który potem zaatakował nożem również policjanta, został postrzelony. Ani w jego przypadku, ani w przypadku mundurowego, nie ma zagrożenia życia.

Wcześniej pisaliśmy:

Do zdarzenia doszło 5 maja (środa) w miejscowości Brzeziny w woj. łódzkim. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące napastnika, który miał ranić nożem przypadkowego przechodnia. - W okolicy zdarzenia był patrol policji, który na ul. Staszica zauważył mężczyznę z plecakiem i nożem, który na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Policjanci dogonili go w bramie, gdzie podjęli próbę zatrzymania napastnika. W trakcie tych czynności mężczyzna zranił jednego z policjantów. W kierunku agresora oddano strzały. Napastnik został ranny w nogę - podała rzeczniczka łódzkiej policji mł. insp. Joanna Kącka. Ranny mężczyzna otrzymał pomoc medyczną. Podobnie jak jego ofiara, ugodzona nożem. W tej chwili na miejscu zdarzenia prowadzone są działania policji. Więcej informacji wkrótce.

Brutalny atak na starszego mężczyznę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE