O.S.T.R. świętuje swoje 20-lecie na scenie! Kto wystąpi z nim w Atlas Arenie?

i

Autor: pixabay.com, CC0 + plakat

O.S.T.R. świętuje swoje 20-lecie na scenie! Kto wystąpi z nim w Atlas Arenie?

2022-02-05 7:20

Koncert O.S.T.R. w Atlas Arenie będzie nie lada wydarzeniem. Łódzki raper, do świętowania swojego jubileuszu 20-lecia na scenie, zaprosił takich gości jak: Tede, Green, Grubson, Hades oraz – ogłoszony przed chwilą – Sarius.

Koncert O.S.T.R. w Atlas Arenie z okazji jubileuszu 20-lecia działalności artystycznej zaplanowany jest na 9 kwietnia 2022 r. To okazja do zaprezentowania jego dorobku, mocno związanego z rodzinną Łodzią, co jest niejako fundamentem twórczości artystycznej O.S.T.R.-a. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją, aby usłyszeć utwory ze wszystkich albumów artysty, także te, które nigdy wcześniej nie były wykonywane na żywo. Na scenie w sentymentalnej, muzycznej podróży O.S.T.R. towarzyszyć będą goście: Tede, Green, Grubson, Hades oraz Sarius. Lista jeszcze nie jest zamknięta, w przyszłym tygodniu poznamy ostatniego wykonawcę.

ZOBACZ TEŻ: Łódzkie dramatycznie się wyludnia! Dane są gorsze niż zakładano

River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]

Adam O.S.T.R. Ostrowski – łódzki muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 25 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 8 platynowych i 6 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od zawsze w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce.

Jego płyty, wydawane z rozmachem, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od tego miasta otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz Odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rapu (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś.

Sonda
Matura ze znajomości rapu - to dobry pomysł?