Przemek Ledzian potrzebuje wsparcia

i

Autor: Archiwum prywatne

Od lat pomaga innym. Teraz sam potrzebuje wsparcia

2022-07-29 10:48

Przemek Ledzian, znany łódzki społecznik od wielu lat kwestuje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspiera również seniorów z łódzkich domów pomocy społecznej, dba o groby bezdomnych. Teraz – z powodu swoich licznych chorób – sam liczy na pomoc innych osób o wielkich sercach.

- Na pewno znacie mnie już. Nigdy nie przechodzę obojętnie obok potrzebujących wsparcia w leczeniu czy walce o życie – mówi Przemek. - Dziś sam potrzebuję wsparcia, gdyż obciążony kilkudziesięcioma zdiagnozowanymi chorobami organizm wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Dziś najbardziej dokucza mi polineuropatia cukrzycowa. Choruję od kilku lat na cukrzycę i zmagam się z jej konsekwencjami. W chwili obecnej mam problem z oddziaływaniem taj choroby na układ ruchu, mięśnie, stawy, oraz cały układ nerwowy obwodowy. Chciałbym podjąć leczenie i rehabilitację prywatnie, gdyż ze względu na pandemię możliwości szybkiej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji są ograniczone w czasie. Jestem na rencie więc możliwości finansowe ograniczają mnie w korzystaniu z prywatnej opieki, zwłaszcza w dobie galopującej inflacji. Przyjmuję też duże ilości leków, na które muszę wykładać sporą gotówkę. Chciałbym też ilość tych leków ograniczyć, gdyż nie są obojętne dla mojego organizmu. Proszę Was o wsparcie finansowe , abym mógł cieszyć się sprawnym życiem i mógł robić to co lubię najbardziej - pomagać innym do końca świata.

CZYTAJ TEŻ: Łódź. Choruje od dziecka, ale co roku znajduje siły by wspomóc WOŚP w zbiórce pieniędzy

Serce WOŚP stanęło w Łodzi

Przemek został skierowany przez swojego lekarza prowadzącego do poradni genetycznej w celu ustalenia przyczyny pogarszającego się jego stanu zdrowia. - Jestem umówiony na 24 października 2022 roku – dodaje. - Prawdopodobnie będę musiał zapłacić nawet kilka tysięcy za badania, gdyż nie wszystko jest robione w ramch NFZ A nie wiadomo w którą stronę pójdzie lekarze genetyk biorę pod uwagę każdy scenariusz.

Na te choroby cierpi Przemek: neuropatia, polineuropatia, cukrzyca, wada serca, guzy w płucach, naczyniaki w wątrobie, nadciśnienie tętnicze, zawroty głowy spowodowane nadciśnieniem, andiopatia nadciśnieniowa, skrzywienie kręgosłupa, objawy parkinsonizmu, przewlekły ból, zanik tarczycy nabyty, syndrom chronicznego zmęczenia.Pomóc Przemkowi można W TYM MIEJSCU