Ogrodnik z Bałut zatrzymany. Tak wyglądał wynajmowany przez 25-latka pokój! [ZDJĘCIA]

2021-04-15 8:21

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi weszli do jednego z mieszkań na łódzkich Bałutach. W wynajmowanym przez 25-letniego mężczyznę pokoju znaleźli całkiem sporą uprawę marihuany i mnóstwo słoików z gotowym suszem. Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na 2 miesiące. Grozi mu nawet do 10 lat za kratkami.

Kilka dni temu policyjni wywiadowcy pełniący służbę patrolową otrzymali od dyżurnego informację, że w jednym z mieszkań na Bałutach znajdować się może nielegalna uprawa roślin konopi indyjskich. - Policjanci postanowili sprawdzić to zgłoszenie. Po dotarciu na miejsce, w obecności właścicielki mieszkania przeszukano pokój, który wynajmowany był innej osobie. W trakcie przeprowadzonego sprawdzenia funkcjonariusze zabezpieczyli słoiki, pojemniki plastikowe oraz pudełka z suszem roślinnym. Łącznie zabezpieczono około 450 gramów suszu roślinnego stanowiącego niedozwoloną używkę o czarnorynkowej wartości około 13,5 tysiąca złotych - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

ZOBACZ TEŻ: Ukrył U BABCI narkotyki i nielegalny towar. Teraz o losie wnuczka zadecyduje sąd

Patostreamerzy pastwili się nad niepełnosprawnym chłopakiem

W trakcie interwencji policjantów zatrzymany został również 25-letni mężczyzna będący właścicielem nielegalnego asortymentu. Ostatecznie usłyszał on zarzut uprawy roślin konopi indyjskich i wytworzenia z nich znacznej ilości środka odurzającego. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na 2 miesiące.

CZYTAJ TEŻ: Rawa Mazowiecka: 36-latek uprawiał marihuanę... w szafie! [ZDJĘCIA]

Znajomość tych pojęć to w XXI wieku wręcz obowiązek! Ogarniasz chociaż połowę?

Pytanie 1 z 15
Określenie "vaping" oznacza...
Nasi Partnerzy polecają