karaluch

i

Autor: Orientarium ZOO Łódź

Kontrowersyjny pomysł zoo w Łodzi. Można nazwać karalucha imieniem byłej partnerki lub partnera!

2023-02-06 15:01

Orientarium Zoo Łódź proponuje mieszkańcom adopcję karaczana madagaskarskiego i nazwanie go imieniem swojego byłego partnera lub partnerki. Za dodatkową opłatą poza certyfikatem dostaniemy również zdjęcie karalucha pożartego przez jedno z łódzkich zwierząt. To pomysł Orientarium Zoo Łódź na Walentynki 2023.

Walentynki 2023. Obchodzić czy nie?

Walentynki 2023 tuż tuż. Jednak nie dla każdego jest to święto, które chce się obchodzić. Szczególnie ci, którzy niedawno przeżyli rozstanie, nie chcą tego dnia wychodzić z domu, by patrzeć na zakochane pary. Choć w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się tego dnia ciekawe wydarzenia dla singli, miłosna aura przeważa.

Co proponuje Orientarium Zoo Łódź? Karaluch z imieniem byłej partnerki lub partnera?

Unikalny pomysł ma Orientarium ZOO Łódź, który oferuje adopcję karaczana madagaskarskiego i... nazwanie go imieniem swojego byłego partnera lub byłej partnerki.

Jak adoptować karaczana?

Aby adoptować karaczana madagaskarskiego, należy wpłacić 50 złotych na konto Orientarium ZOO Łódź (54 1240 6292 1111 0011 1622 4023). W tytule przelewu wpisujemy imię swojego byłego lub byłej i informację, kto adoptuje karalucha. W zamian otrzymujemy certyfikat adopcyjny. Co ważne, dostępny jest również pakiet VIP, który proponuje w cenie 150 złotych certyfikat i zdjęcie karaczana pożartego przez jednego z łódzkich zwierzaków. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na opiekę nad zwierzętami.

Sonda
Lubisz odwiedzać ZOO?
"Wstyd!", "Okradacie dzieci", "Willa+". Napisy na ścianie kościoła