Ostatni moment, by przejechać się tyrolką 15 metrów nad Manufakturą. Odważysz się? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2016-09-28 15:00

Jesteście spragnieni wrażeń? Macie ochotę spróbować czegoś nowego, bez wypuszczania się za miasto? To ostatni moment, by przejechać się kolejką linową 15 metrów nad Manufakturą.

Zjazd tyrolką ma długość 150 m i pozwala osiągnąć prędkość 21 km/h! Śmiałkowie, którzy się na nią zdecydują, przejadą 15 m nad rynkiem Manufaktury! Linia została rozciągnięta pomiędzy tarasem widokowym w Muzeum Fabryki a parkingiem na dachu po drugiej stronie rynku. Wszystko to składa się na jedyną w swoim rodzaju, powietrzną przejażdżkę!

Zobacz też: Elektrownia w Manufakturze znów będzie tętnić życiem. Jak będzie wyglądać po remoncie i co tam będzie? ZOBACZCIE!

Na przejażdżkę zdecydowała się m.in. reporterka Radia ESKA Nella Krysztofowicz, ZOBACZCIE:

Tyrolką pojedziemy aż do końca września! 

Aby przejechać się tyrolką, trzeba zostać przeszkolonym przez profesjonalnego instruktora. Każdy otrzyma tutaj także kask, kombinezon i odpowiedni sprzęt, a po zjeździe bezpiecznie wyląduje na końcowej platformie, gdzie system lin sam go wyhamuje. Z kolei na lądowisku czekać będzie na niego pamiątkowy upominek. 

Z atrakcji korzystać będą mogli nie tylko pełnoletni, ale również dzieci i młodzież - byle były pod opieką osób dorosłych. Kolejka tyrolska nad rynkiem Manufaktury czynna będzie aż do końca września w godzinach otwarcia Muzeum Fabryki, czyli od godz. 10 do godz. 19. 

Za bilet wstępu zapłacimy tu odpowiednio 15 (bilet ulgowy) i 25 złotych (bilet normalny). Wejście dla osób towarzyszących jest możliwe po wykupieniu biletu do Muzeum Fabryki w cenie 2 zł.

Czytaj także: Miss Polonia Studentek Łodzi 2016 [ZDJĘCIA]: Jak Wam się podobają kandydatki?

Nasi Partnerzy polecają