Zabił matkę i uprowadził ich 8-miesięczne dziecko

i

Autor: Facebook / Reprodukcja Dariusz Kucharski

Pabianice. Zadźgał Martę i uprowadził ich 8-miesięczne dziecko [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

2020-12-07 20:22

Szokujące wydarzenia w Pabianicach koło Łodzi. Dziś (7.12) w jednym z mieszkań na osiedlu Piaski odnaleziono zakrwawione zwłoki 20-letniej Marty. K.. Jednocześnie policja została powiadomiona o uprowadzeniu jej 8-miesięcznej córeczki. Około godziny 17 zatrzymano Adriana R., 20-letniego znajomego zamordowanej, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wieczorem schwytano jeszcze jednego, 20-letniego mężczyznę, którego z zabitą mogły łączyć bliskie relacje. - Wyjaśniamy udział obu mężczyzn w tym zdarzeniu - mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Do tych mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło około południa w jednym z bloków na popularnych „Piaskach”. Marta K. przebywała wtedy w mieszkaniu z 8-miesięczną córeczką i 7-letnią siostrzyczką, która przyszła do niej w odwiedziny. Wtedy do lokalu przybył 20-letni znajomy kobiety. Co wydarzyło się dalej będzie wyjaśniane w trakcie śledztwa. Wiadomo, że po pewnym czasie 20-latka została znaleziona leżąca we krwi przez siostrę. Miała rany kłute od noża. W mieszkaniu nie było natomiast jej córeczki.

Jak się niedługo potem okazało, dziewczynka została podrzucona do okna życia w pabianickim szpitalu. Na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń. - Jesteśmy pewni, że to jest poszukiwane dziecko - mówi se.pl Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Mężczyzna, który ją tam pozostawił odjechał później w nieznanym kierunku. Policjanci kilka godzin po zdarzeniu zatrzymali 20-latniego Adriana R., który może mieć związek ze zbrodnią. Wieczorem w ręce policjantów trafił jeszcze jeden 20-latek, z którym zamordowana utrzymywała intymne kontakty. Jak się dowiedzieliśmy, w sądzie trwa postępowanie o ustalenie ojcostwa 8-miesięcznej dziewczynki, dlatego, że obaj panowie w podobnym czasie byli związani z zamordowaną Martą K..

Najprawdopodobniej obaj jutro będą przesłuchiwani. Jeden z nich usłyszy zarzut zabójstwa.

90-letni krawiec pogonił zbója z nożem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany