Roksana odnaleziona

i

Autor: KWP Łódź

Piękna Roksana z Łodzi odnaleziona. Wiemy, co się z nią działo!

2020-09-22 16:26

Policjanci z Łodzi dzięki wytężonej pracy operacyjnej odnaleźli 16-letnią Roksanę. Dziewczyna zniknęła nagle, na początku września z przystanku autobusowego. Nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. Były obawy, czy nie grozi jej niebezpieczeństwo.

O zaginięciu Roksany pisaliśmy w TYM MIEJSCU.

Dziewczyna mieszka w dzielnicy Łódź – Górna. Ma 158 centymetrów wzrostu, długie czarne włosy, zielone oczy, kolczyk w wardze i tatuaż na prawej ręce z inicjałami. Kiedy ostatni raz była widziana miała na sobie czarną pikowaną kurtkę, czarne spodnie jeansowe, buty sportowe.

Zniknęła nagle, w czwartek 3 września. Ostatni raz była widziana na przystanku autobusowym przy trasie Łódź- Górna tuż obok skrzyżowaniu z ulicą Demokratyczną. Od tamtej pory nie dawała znaku życia.

Policjanci, którzy prowadzili jej poszukiwania cały czas intensywnie pracowali nad rozwikłaniem zagadki jej zaginięcia. Ich działania przyniosły w końcu efekt. Jak się dowiedzieliśmy, dzięki wnikliwej pracy operacyjnej odnaleźli Roksanę w prywatnym mieszkaniu na osiedlu Dąbrowa. Była cała i zdrowa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany