Łódzkie: Tajemnicze zaginięcie pięknej Klaudii. 20-latka wyszła na rolki i ślad po niej zaginął [AKTUALIZACJA]

2021-05-17 14:26
Łódzkie: Tajemnicze zaginięcie pięknej Klaudii. 20-latka wyszła na rolki i ślad po niej zaginął [AKTUALIZACJA]
Autor: Policja

Kilka dni trwały poszukiwania 20-letniej mieszkanki powiatu poddębickiego (woj. łódzkie). Według nieoficjalnych informacji dziewczyna wyszła pojeździć na rolkach i ślad po niej zaginął. Jej telefon nie odpowiadał, a rodzina odchodziła od zmysłów. Dziś (17 maja) policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań.

O zaginięciu Klaudii pisaliśmy w miniony piątek (14 maja). 20-latka z powiatu poddębickiego dzień wcześniej (13 maja 2021 r.) przed południem wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Według nieoficjalnych informacji wyszła pojeździć na rolkach. Jej telefon milczał, a rodzina odchodziła od zmysłów.

ZOBACZ TEŻ: 12-latka z Koluszek bohaterką! Uratowała życie swojej równolatce. Wzruszające słowa matki

Podlaskie. Piorun zabił studenta podczas wędkowania. Tak wygląda grób Tomka siedem lat po tragedii nad rzeką Nurzec

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej lub mają informację o losie kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, ul. Targowa 22, pod numerem tel. (47) 845-22-11, albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod numerem 997 lub 112.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE